Upřímná zpověď Vémoly o svém současném životě: „Brečet asi nebudu. Sázím růže na zahradě“

20. května se odehrál boj mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem, který obhájil titul organizace OKTAGON MMA ve střední váze. Vémola říkal, že to pro něj byl životní duel, ale prohrál. Od zápasu uplynul více než týden a v podcastu Fight Cast One promluvil o svém současném životě a o tom, jak snáší prohru.

Fanoušci se na tento zápas těšili, akce přilákala pozornost i těch lidí, kteří se o smíšená bojová umění nezajímají. Jednalo se o dlouho očekávanou odvetu.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Patrik Kincl porazil svého rivala, tím obhájil pás šampiona střední váhy organizace OKTAGON MMA. Oba soupeři mluvili o zápase jako o životním duelu, Karlos ale prohrál.

Vémola přiznal, že porážku nese těžce. Dostal se do situace, kdy na tom není psychicky nejlépe. „Brečet asi nebudu, ale já nevím, co se sebou, i když se to stydím říct,“ řekl Karlos v podcastu Fight Cast One.

Patrik Kincl / Zdroj: youtube.com

Chápe, že teď by si měl odpočinout a že by si měl užívat domova a své děti. Předtím trénoval čtyřikrát denně, protože měl cíl, věděl, čeho chce dosáhnout. Po zápase se ale vše změnilo.

„Teď jezdím do Hornbachu kupovat růže a sázím růže na zahradě. Co to se mnou je?“ prozradil Karlos Vémola.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Jeho žena Lela se ho zeptala, jestli se nezbláznil, protože jejich zahrada už vypadá jako růžové království. Bojovník se jí ale také zeptal, co by teď měl dělat.

Po porážce si nekoupil nová zvířata, protože „nic nevyhrál a za odměnu si žádné koupit nemohl“. Z tohoto důvodu se nyní stará o svou zahradu, má tam nejen růže, ale i kaktusy, begónie atd.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Nedávno byl nucen rychle zhubnout, aby mohl bojovat ve váhové kategorii 84 kilogramů. To mělo velmi negativní dopad na jeho zdraví, takže nyní je pro něj zdraví prioritou. Navíc své mamince slíbil, že už nic takového nebude dělat.

PSALI JSME: MICHAL DAVID NEBUDE V PRAZE DVA ROKY KONCERTOVAT: SLAVNÝ HITMAKER PROZRADIL DŮVOD

PŘIPOMÍNÁME: DCERA IVANY JIREŠOVÉ SE ROZHODLA OPUSTIT SVOU MAMINKU: JAK NA TO HEREČKA REAGOVALA

Share