„V 51 letech jsem porodila trojčata“ : Nyní je mladá matka odsouzena celým internetem

51letá Julia Zhabyko se nedávno stala první matkou a najednou tři děti. Nyní je ve své rodné Vladivostoku žena skutečnou celebritou.

Lékaři se domnívají, že porod v tomto věku je výsledkem vynikajícího zdravotního a profesionálního řízení těhotenství ženy.

.

Medicína pokročila již dávno a dnes je často možné přečíst zprávy, že někde se stávají matkami v 70 letech. Avšak pro země bývalého SSSR je to skutečně jev.

Po 22 dnech byla nově vyražená matka a tři andělé, absolutně zdraví, propuštěni z perinatálního centra.

.

Julia Zhabyko připustila, že se už dlouho chtěla stát matkou, ale její touha nebyla splněna. Teprve po setkání s Eugene si uvědomila, že by se neměla vzdát.

A zázrak se stal!

Se svým budoucím manželem se Julia setkala na internetu v roce 2011. Nedávno se vzali. Rodiče se nebojí trojitého zatížení, protože oba snili o dětech.

Příbuzní a kolegové se snaží pomáhat manželům všemi možnými způsoby: posílají pleny a oblečení.

Julia a Eugene žijí ve dvoupokojovém bytě, samozřejmě není dostatek místa pro 3 lůžka, ale rodiče nejsou naštvaní. Jsou si jisti, že mohou vychovat děti.

Julia pracuje jako vedoucí Centra Tsunami v Primhydrometu a Eugene je učitelkou na technické univerzitě.

Uživatelé internetu však reagovali na zprávy protichůdně: někdo chce zdraví, jiní jsou zmateni z toho, co se stane dětem, protože rodiče nejsou tak mladí, jak by chtěli.

Mezitím děti už přišly se jmény: děti se jmenovaly Igor, Dmitry a Victoria. Nově vyrobené matce a jejím drobkům si přejeme jen zdraví.

Share