„V mém věku už by bylo trapné, kdybych chtěl utíkat k jiné“: 80letý Luděk Sobota prozradil, kdo se o něj dnes stará

Před 42 lety se Luděk Sobota oženil s Adrianou a jsou spolu dodnes. Herec koncem minulého měsíce oslavil 80. narozeniny a říká, že už se uklidnil, je rád, že se o něj manželka stará.

Server Aha! píše, že Luděk Sobota býval v minulosti idolem mnoha žen, chodil i se zpěvačkou Helenou Vondráčkovou.

Luděk Sobota / Zdroj: youtube.com

Herec vzpomíná, jak jednou ho a jeho kamarády zaujala krásná recepční a všichni se s ní chtěli setkat. Jeho kamarádi to na ni zkoušeli, ale jeden z nich mu řekl, že ji Luděk určitě sbalí.

„Všichni se o ni tady snaží, pak přijdeš ty, uděláš jenom ééé-ééé a ona jde s tebou,“ prozradil v rozhovoru pro MF Dnes Sobota, co mu řekl kamarád.

Luděk Sobota s manželkou Adrianou / Zdroj: youtube.com

To už je ale minulost a na to jen vzpomíná, dnes je šťastný po boku své manželky Adriany. „V mém věku už by bylo trapné, kdybych chtěl utíkat k jiné, zvlášť když se o mě Adina tak úžasně stará,“ dodal Luděk Sobota.

Když byl mladý, dost se s dívkami vyřádil, randil s mnoha ženami a nemyslí si, že to bylo špatné. Některé dívky se ho ptaly, zda by se nechtěl oženit, každá se chtěla stát jeho manželkou.

Luděk Sobota / Zdroj: youtube.com

Herec ale přemýšlel, proč by to měl dělat a proč by se právě jedna z nich měla stát jeho manželkou. Oženil se však s Adrianou, protože nic takového nenavrhovala, a proto pro něj byla výjimečná.

PSALI JSME: JIŘÍ KAJÍNEK SE ZNOVU MŮŽE VRÁTIT DO VĚZENÍ: JAKÝ VZKAZ MU POSLAL EXPREZIDENT MILOŠ ZEMAN

PŘIPOMÍNÁME: LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ BY OSLAVILA SVÉ 70. NAROZENINY: JEJÍ ZPOVĚDNÍK PROZRADIL, JAK STRÁVILA POSLEDNÍ CHVÍLE

Share