„V té době jsem už měla 6 dětí“: Jak dnes žije matka, která se proslavila tím, že porodila 8 dětí

V roce 2009 se americká Nadia Suleiman proslavila tím, že porodila osm dětí. V té době už měla šest dětí.

Nadia se narodila před čtyřiceti třemi lety v kalifornském městě Fullerton. Tam získala střední lékařské vzdělání a pracovala jako zdravotní sestra na klinice. Ale zřejmě blízkost k výstavě Mecca – Hollywood odvedla svou práci.

.

Suleiman chtělа být jako Angelina Jolie. Možná se navenek nestala „paní Smithovou“, ale pokud jde o počet dětí, byla s ní přesně stejná.

Ale Nadia chtěla vstoupit do Guinessovy knihy rekordů jako žena, která porodila největší počet dětí najednou. Žena doufala v přírodu, a tak se obrátila k oplodnění.

.

Aby toho dosáhla, přesvědčila doktora, aby implantoval dvanáct embryí během IVF procedury. Doktor to udělal, přestože zákon neumožňuje více než dva. To by mělo být říkal, že on později byl zbaven lékařské licence pro takové činy.

Když Suleimanův manžel zjistil, že se jeho žena rozhodla stát se matkou s pomocí IVF velkého počtu dětí, vybuchl skandál. Všechno to skončilo tím, že opustil Nadii.

Narození osmi dětí ve Spojených státech pochopitelně šplouchalo. Ale Nadia se nemohla dostat do Guinessovy knihy rekordů. O něco později v Indii žena porodila jedenáct dětí.

Je pravda, že ve Spojených státech zahájili show „Oktomama. Ale nevyšlo to. Jednou v rozhovoru řekla, že za dluhy byl její dům dán do dražby a neměla prostředky k obživě.

.

Dále upřímně prohlásila: „Nenávidím své děti.“ Možná byla fráze vyjádřena o emocích, ale veřejnosti se to zřejmě nelíbilo.

Suleiman otevřela účet a zeptala se těch, kteří jí pomáhají vychovávat děti. Nic z tohoto podniku také nepřišlo.

.

Ještě horší. Suleiman doufala v pomoc svých rodičů. Ale matka zemřela na rakovinu po několika měsících, a otec měl nehodu a byl ochrnutý. Teď potřeboval pomoc.

.

Poté „Oktomama“ přijala zcela radikální opatření, konkrétně natáčení filmů pro dospělé a práci striptérky. Jak asi uhodnete, toto přispělo ve společnosti jen málo ke schválení Nadie jako dobré matky.

.

Brzy se odmítla účastnit pochybné práce. Nyní se Suleiman rozhodla vrátit se k povolání sestry.

Na novém pracovišti na klinice se velmi snaží se poskytnout vše potřebné pro její obrovský potomek.

.

Share