«Vánoce jsou za dveřmi, ale poprvé nevím, jak je budu trávit. Jsem volný jako pták», přiznal Jaromír Jágr

Jaromír Jágr je hvězdou, kterou všichni sledují a je středem pozornosti jakékoliv akce. To ovšem neplatí v soukromém životě.

Je osamocen a to potvrdil i během živého streamu s Petrem Větrovským, když nedokázal říct, kde bude během letošních Vánoc.

.

Jágr svůj život věnoval hokeji a tak během těchto let nedokázal založit rodinu na rozdíl od většiny svých vrstevníků.

Teď po ukončení kariéry si ale asi uvědomuje, že v životě mu něco chybí.

.

Během rozhovoru s promotérem akce Noc s Legendou Petrem Větrovským nedokázal přesně odpovědět na otázku, kde bude trávit vánoční svátky.

Jágr předpokládá, že bude s rodiči nebo se sestrou a synovcem. Zatím ale nic nevymysleli.

.

Džégr si také postěžoval, že už od dětství neměl plnocenné Vánoce, protože kvůli hokeji musel cestovat nebo hrát zápasy, kterých během vánočního období v NHL je strašně moc.

„Oni totiž vědí, že hokej není jenom sport, ale i byznys. Lidi mají volno a chtějí se bavit,“ komentoval situaci Jaromír.

.

Neví ani co bude dělat na Silvestra a vyzval své příznivce, aby pro něho něco vymysleli. Nesmí to ale být daleko od Prahy, protože na jízdu někam na Slovensko nebo Moravu je prý už starý.

„Kdyby měl někdo nějaký nápad, jsem připravený. Nějaká skvělá párty. Já jsem zatím volný. Hrajeme až 3. a 4. ledna. Můžeme něco podniknout. Jsem volný jako pták,“ vzkázal hokejista.

.

Share