„Věděli jste, že má Ivana plastiku nosu“ : Neznámá minulost vzorné matky Ivany Gottové

Ivana Gottová má dnes v médiích velmi specifický obraz. Je prezentována jako perfektní manželka a máma. Se svým manželem Karlem Gottem spolu strávili dvacet let.

Její život byl ale úplně jiný, než se seznámila s Gottem.

Od dětství se zajímala o umění a chtěla s tím spojit svůj život.Chodila na různé kroužky, to znamená, že se zabývala hudbou, tancem a výtvarným uměním.

Ale dveře konzervatoře byly pro ni zavřené.Nedostala se.

Proto nastoupila nazdravotní školu. Po ukončení studia ještě nějakou dobu působila v oboru.

Záhy se ale rozhodla, že pojede hledat svůj osud do zahraničí.

Odletěla do Ameriky, kde začala pracovat jakoau-pair. A tady začala mít první vážné problémy.

Rodina, se kterou začala žít byli Arabové. Na jedné straně měli nějaké své kulturní zvyky, na druhé straně nikdo z nich nemluvil anglicky a to byl hlavní problém.

Ivana s nimi vydržela půl roku, pak utekla z domu.

Dále pokračovala v práci jako chůva, ale paralelně pokračovala v tanci, zpěvu a začala chodit na kurzy herectví.

Díky svým osobním vlastnostem se dokázala probojovat mezi známé osobnosti v Americe.

V roce 1996 se natáčel film Hra, v němž hlavní roli ztvárnil Michael Douglas. Tam byla i Ivana a Michael se do ní zamiloval.

Jejich vztah vydržel dva roky. Ale právě díky tomuto vztahu se Ivana stala v jedné řadě s mnoha hvězdami světové úrovně.

Je známo, že například pracovala jako asistentka herečkyAndie MacDowell. Komunikují a přátelí se dodnes.

Ale když se podíváte obecně, její minulost je naprosté tajemství. Podle toho, co se v jejím životě dělo, se dá napsat scénář k filmu.

Udivující případ byl s jejím bratrem. Zemřel ještě jako dítě ve věku sedmi let. Ale před smrtí řekl, že by chtělmít za otce Karla Gotta.

Znát dnešní situaci je zajímavé, když se podíváte zpět. Koneckonců, Ivana se stala pro Zlatého slavíka velmi blízkým člověkem, jeho manželkou a matkou jeho dětí.

Je známo, že s otcem Petrem Macháčkemměla těžké vztahy.Zemřel v roce 2012.

Její otec byl prý nucen pracovat v Rusku, kvůli čemuž se s dětmi vídal třikrát do roka.Nedostatek kontaktu a komunikace, to je hlavní důvod špatného vztahu.

Po dlouhém pobytu v Americe se Ivana vrátila do vlasti. Už po návratu se seznámila s Karlem Gottem, přivedla je Monika Žídková.

Slavík tehdy požádal o její telefonní číslo, ale schválně dala jiné číslo, protože věděla, že tehdy měl přítelkyni.Ale tak to bylo předurčeno, aby se ti dva ještě dali dohromady.

Je to už devatenáct let od začátku jejich vztahu.Teď už Anna zůstala sama se svými dětmi, no a Karel Gott odpočívá na hřbitově na Malvazinkách vedle svého přítele Rudolfa Rokla.

Share