„Velmi smyslné“ : Fotografie ukazují, že tati mohou děti opravdu milovat

Společnost je zvyklá na skutečnost, že členové silného sexu jsou neodmyslitelně vždy omezováni emocemi a postrádají sentimentalitu.

Odvážní muži se však nebojí vypadat slabí a nestydí se vyjádřit své pocity, pokud jde o jejich děti nebo blízké.

Níže jsou fotografie skutečného otce, jehož emoce se trhají.

První fotka je dojemnou reakcí muže, který poprvé viděl své dítě. Fotografie zachycuje ženu, která právě porodila dítě a jejího manžela, který svírá paži a není schopna zadržet své vlastní emoce. Táta pláče štěstím.

.

Následující fotografie ukazuje otce, který trávil spoustu času se svým synem. Byl velmi unavený, takže usnul s dítětem na gauči.

Takové fotografie dokazují, že muži pro své dítě udělají vše, protože ztratili tolik času, kolik je potřeba.

.

Na třetí fotografii všichni poznají slavného herce Dwayne Johnsona, který se rozhodl nakrmit svou ženu lžičkou. A to vše proto, že ženské ruce jsou zaneprázdněné, protože drží a kojí své dítě.

„Dokážu to zvládnout. Dokud je Loren zaneprázdněna krmením svého dítěte, ráda potěším moji mámu,“ napsal Johnson na sociální síti.

.

Pak se fotografie dotkne svého kouzla. Zobrazuje muže, který něžně, láskyplně a úzkostlivě objímá a líbá tvář svého batole.

.

Následující fotografie je podepsána „Daddy’s Daughter“. Ve světle muž spí na posteli a vedle něj dívka ve stejné póze. Fotografie jen zachycuje milost.

.

Na obrázku níže je táta a jeho dcera spolu popíjeli čaj. Je patrné, že dcera je z takových čajových večírků šťastná a táta je rád, že tráví čas s dítětem.

.

Následující fotografie dokazuje, že táta těchto dětí je hrdina. Koneckonců, muž drží tři své děti v náručí. Přestože je výchova více než jednoho dítěte obtížná, nelze si představit, jak se s tátou může dítě vyrovnat.

.

Pak můžete vidět slavného zpěváka Justina Timberlakeho, který fascinoval fanoušky roztomilé fotografie se svým synem.

Všimněte si, že od roku 2012 je Timberlake ženatý s hollywoodskou herečkou Jessica Bill. V dnešní době celebrity vychovávají syna a jsou spolu šťastní.

Na fotografii jsou skutečné pocity. Muž jemně políbí a obejme své několik měsíců staré dítě. Tyto fotografie ukazují, že děti jsou pro rodiče všechno a tati mohou děti opravdu milovat.

.

Další fotka dokazuje, že táta dokáže všechno, i to, co maminka nemůže udělat. Ano, muž zvedl syna nad hlavu a držel jednu ruku.

Ale nebojte se, protože táta bude se svým dítětem opatrný a pevně ho držte.

.

Share