Veronika Žilková reagovala na slovní útok ze strany Jaromíra Soukupa: co herečka řekla

Jaromír Soukup moderuje několik pořadů na TV Barrandov. Jednou mluvil o velvyslanci České republiky v Izraeli Martinu Stropnickém. Diplomat by podle něj mohl kandidovat na prezidenta, pokud by si to přál on sám a pokud by o tom rozhodlo vedení hnutí ANO. Stropnický se hodlá rozvést s herečkou Veronikou Žilkovou, matkou jeho partnerky Agáty Hanychové. Herečku proto ve svém pořadu moderátor také zmínil. Píše o tom web eXtra.cz.

Martin Stropnický / Zdroj: youtube.com

Mediální magnát řekl, že se Martin Stropnický líbí jeho vrstevnicím a jejich maminkám. Připomněl také, že jeho partnerkou byla herečka Veronika Žilková.

„U něj neskončil průserem politický, ale soukromý život,“ řekl Jaromír Soukup. Upozornil, že kariéra politika může být problematičtější, pokud má problémy v soukromém životě.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Rýpnul si do herečky a nazval ji rozzuřenou exmanželkou. Ještě před časem podnikatel tvrdil, že ji zná jen trochu, nicméně dodal, že „do politiky mu mluvit nemůže“.

Herečka jeho slova dříve nechtěla komentovat, přesto se k tomu rozhodla stručně vyjádřit. Uvedla, že televizi nesleduje, takže nebude komentovat útoky zástupců TV Barrandov na kohokoliv.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

„Veronika Žilková se veřejně distancuje od názorových vyjádření TV Barrandov,“ napsala pro eXtra.cz Žilková. Dodala, že lidé mohou mít různé názory, demokracie to umožňuje.

PSALI JSME: „SAMA NEJSEM“: TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ MÁ NOVÉHO PARTNERA. CO ŘEKLA

PŘIPOMÍNÁME: PRINCEZNA Z WALESU KATE SE PRÝ TĚŠÍ NA MIMINKO: VÍ O TOM I KRÁL CHARLES

Share