„Vezmu si ještě jednu“: Od Tima Tolkkiho utekla další žena

54 lety Timo Tolkki už představoval svatební pochod a jak začne nový život s krásnou Kolumbijkou, ale znovu žena od něho utekla.

Jmenuje se Liliana, a je divadelní hereckou, kterou muž chtěl požádat o rukou, ale nečekaně utekla. Jedním z důvodu bylo to, že nerozuměla žádné Timové slovo. Tolkki ještě muže vrátit ke své zákonné manželce Dominice.

1

Před několik dny, Tolkki říkal, že našel ženu ze svých snů. Na Facebooku se seznámil s Kolumbijkou, a asi milovali jeden druhého, dokonce tak moc, že Timo chtěl požádat o ruku svou novou krasavici.

“Musím říct, že ona je to nejlepší, co jsem potkal za poslední roky. Je výjimečná ve všech ohledech. Požádám jí o ruku přímo na koncertu, přímo na pódiu”, – řekl finsky kytarista.

2

Ale, Timová přítelkyně si myslela jinak, ještě před koncertem odkopla známého zpěváka. “Už spolu nejsme. Řekla mi, že chce mi být jenom kamarádkou”, – řekl Timo.

Nešťastná “rodina” měla dva důvody, proč ten vztah se stal kamarádským. Poprvé, kvůli epidemii koronaviru, Tolkki nezvládl bych odletět se svou přítelkyni do Kolumbii. Podruhé, Liliana nerozuměla žádné slovo, které řekl Timo.

3

Zpěvák řekl: “Vůbec neuměla anglicky, mohli jsme komunikovat jenom pomoci Google překladače”. Také muž sdílel, co chce udělat s prsteny, které zakoupil pro zásnuby. “Nechám si je pro další k*rvu”.

Timo je ve dnešní době volný, a můžeme přemýšlet, muže kytarista se znovu vrátit ke své zákonné manželce Dominice Gottové?

4

Timo sdílel o sobě a svém stavu: “Snažíme se všechno s Dominikou dát zase do pořádku. Jsme komunikujeme každý den.

Kvůli koronaviru, nemůžu dostat do ČR, a kvůli tomu návrat k moji manželce není reálný. V Praze, můj kamarád z Brazílii našel pro mě být, ve kterém budu bydlet zadarmo, protože se on o tom musí postarat”.

“Mám hroznou kocovinu, včera jsem se hodně opil s nějakým bohatým chlapíkem. Pili jsem whiskey, a vypili toho dost” řekl Timo o své neschopnosti mluvit.

5

Share