„Vidíme to jako další dobrodružství a zároveň jako druh kampaně za jídlo“ : 23letá dívka se svým snoubencem se chlubí svým úspěchem v lovu divoké zvěře

Lov divokých zvířat byl vždy výsadou pro muže.

.

Tato aktivita byla zpočátku způsobem, jak nakrmit rodinu, postupně se lov stal výnosnou činností pro materiální obohacení a v dnešní době také přinesl zábavný zájem.

.

A co je zajímavé, ženy také berou zbraně do svých rukou a nebojácně jdou na trofeje.

.

Nový Zéland, 23letá Sammy Lee, se může pochlubit svým úspěchem v lovu divoké zvěře, kterou často dělá na sociálních sítích.

.

Spolu se svým snoubencem nezanedbávají žádné předměty pro lov, ať už je to malá hra ve formě hus a kachen nebo jelen.

.

Ne překvapivě se návštěvníci její stránky rozdělili do dvou táborů. Nejhorlivější obránci divokých zvířat ohrožují dívku a její mladého muže až do fyzického násilí.

.

Pár na takovou kritiku reaguje málo a argumentuje tím, že lov divoké zvěře je velmi zajímavá činnost a dává mnoho pozitivních emocí, kde není možné bez krveprolití dělat.

.

„Nechceme lovit pouze proto, abychom zabili zvíře, vidíme to jako další dobrodružství a zároveň jako druh kampaně za jídlo. Naplňujeme mrazničku masem zabitého zvířete, což nám ušetří náš rozpočet.

Navíc při lovu hovoříme s přáteli, vzdáváme se každodenního života a rozruchu. Ti, kteří uvažují o lovu něčeho krvežíznivého a krutého zábava, se mýlí, není to vůbec tak,“ říká dívka.

.

„Nejprve sledujeme zvířata celé hodiny, fotografujeme je a teprve potom střílíme. Zabité zvíře používáme úplně pro různé účely.

Maso jde na jídlo, náš dům je plný koberců se zvířecí kůží, hlava v podobě trofeje zdobí stěny našeho domu a zbytky se stávají léčbou pro psa, “přiznává se vášnivý lovec.

.

Podle mladých lidí se žádné maso nemůže srovnávat s masem divokého zvířete, i když mnoho lidí tomuto vkusu nerozumí.

Ale musíte to vyzkoušet a pak už nebudete chtít jíst něco jiného.

.

Share