„Vím, že mám neuvěřitelně štěstí“ : Jak je život pro dívku se dvěma otci

Tato rodina je docela slavná: v roce 1999 se Barry a Tony Drewitt-Barlow stali prvními homosexuálními muži ve Velké Británii, kteří měli děti s pomocí náhradní matky. Byli to dvojčata – dívka Saffron a chlapec Aspen.

Od té doby se však rodina rozrostla: objevil se syn Orlanda a další dvě dvojčata Jasper a Dallas a nyní pár snů o trojitých dívkách … Saffron je již 18 let – a tato dívka má vše, o čem si můžete snít!

.

Skříň s oblečením této dívky vypadá, jako by patřila hollywoodské hvězdě. Šaty Prada a Burberry, doplňky od Gucciho, Hermese a Louise, existuje tolik šatů, že je můžete snadno měnit každý den a ne opakovat.

Samozřejmostí je také impozantní kolekce šperků, včetně prstenu Faberge v hodnotě 400 000 liber.

Ale Saffron Drewitt-Barlow není herečka, ani popová hvězda nebo supermodelka.

Je dospívající a má teprve 18 let. Její jméno se však objevuje v titulcích od jejího narození, protože ona a její bratr Aspen se stali prvními dětmi oficiálně registrovanými v rodině dvou otců.

Barry je otcem jednoho dítěte, Tony je druhým, ale nikdy nemluví o tom, který z nich je biologickým otcem, pro které z dvojčat, protože věří, že by rodičovství mělo být naprosto stejné.

Saffron se svými otci Barrym (sedící vpravo) a Tonym Drewittem-Barlowem, jakož i bratry (zleva doprava) Orlandem, Dallasem, Jasperem a Aspenem

.

Barry a Tony Drewitt-Barlow jsou šíleně milující a blahosklonní tatínky, kteří svým dětem nic nepopírají. Stalo se to tak, že jsou milionáři a finanční problém za to nestojí.

A děti opravdu milují, takže jich v rodině je již pět. Orlandův syn má nyní 13 let a dvojčata Jasper a Dallas mají šest let.

U svých osmnáctých narozenin obdržela Saffron bílý Range Rover a její dvojčata Aspen byla představena se stejným autem, ale černá

.

Nedávno Barry a Tony oznámili, že opravdu chtějí více dětí, a tak tentokrát to byly dívky. V ideálním případě, trojčata, ale pokud se narodí čtyři dívky, bude to ještě lepší. Podle rodičů „v tomto domě je příliš mnoho testosteronu.“

.

Ale zpět k obsahu kabinetu Saffron, protože jej zveřejnila na veřejném displeji. Dohromady se odhaduje na přibližně 1 milion liber – náhodou otcové investovali stejnou částku do prvního obchodního podniku Saffronu.

Poskytli jí půjčku na otevření vlastní řady Barking Mad Cosmetics a očekávali, že její dcera bude mít velké obchodní úspěchy.

Na Saffronu boty Louis Vuitton za 1 400 liber, vlastní hodinky Rolex za 39 000 GBP, šaty Prada za 2 000 GBP. Na pravé straně je prsten Wallis Simpson za 400 000 GBP, na levé straně diamantový prsten Harry Winston za 150 000 GBP

.

„Vím, že mám neuvěřitelně štěstí,“ říká Saffron.

„Táta a táta milují krásné věci a tuto lásku mi předali. Vždy byli neuvěřitelně velkorysí a rádi mě rozmazlovali se mými a svými bratry. Tati “Saffron volá Barryho a„ Tati “– Tony.

Část kolekce šperků Saffron

.

„Nebojí se ukázat našim lidem náš způsob života ostatním lidem. Dosáhli všeho v životě sami a naučili nás, že pokud vyděláváte peníze, máte každé právo je utrácet na vlastní pěst,“ dodává.

Za kapesné za měsíc dostane dívka 5 000 liber, ale nyní, od doby, kdy dospěla, věk otcové očekávají, že se bude pohybovat směrem k finanční nezávislosti.

„Táta (Barry) se mnou vážně hovořil a řekl, že teď je čas začít pracovat.

Řekla, že oni a Tony jsou kluci, kteří vyrostli v obvyklé oblasti Manchesteru a získali si kapitál sám. A teď chtějí, abych našel jeho vlastní cesta se stala stejně úspěšnou, “říká Saffron.

Nyní mají manželé Drewitt-Barlow celkový kapitál 40 milionů GBP a výzkumnou lékařskou společnost s pobočkami po celém světě.

Děti Barryho a Tonyho si jsou rovněž vědomy plánů svých rodičů na dědictví: většina miliontého jmění půjde na charitu. A správně! Nechte děti odpočívat.

Share