„Všimla jsem si na svém dvoře kočku, která zoufale potřebovala jídlo“: Žena pochopila, že kočka kojila, a začala jednat velmi rychle

Navzdory skutečnosti, že v zemi zuří krize, život v americkém vnitrozemí začíná běžným směrem, a to je život nový a jasný. Obyvatelka Irvingtonu v Alabamě si Shaya Pryor všimla na svém dvoře šedou kočku bez domova.

Dala to jídlo a všimla si, jak milující je zvíře. A pak se objevilo něco jiného, ​​co přimělo Shaya jednat velmi rychle.

.

.

Při bližší prohlídce se ukázalo, že kočka kojila! A zoufale potřebovala jídlo k výrobě mléka. Samozřejmě ji Shaya nakrmila, ale pochopila, že to byla poloviční míra.

Začala mluvit s kočkou, nutila ji, aby důvěřovala a přinesla koťata. Žena slíbila, že se o ně postará, a dokonce ukázala krabici s hadrem. A fungovalo to – kočka jí věřila!

O dva dny později se šedá krása vrátila s načechranými hrudkami!

.

.

A nejodvážnější, natahující „ocas“, dokonce šel do natažené ruky!

.

.

Shaya se, jak slíbila, postarala o všechna koťata. Každé z nich bylo vyšetřeno veterinárním lékařem, bylo léčeno a již našli budoucí rodiny, kam budou koťata chodit, až vyrostou.

Shaya se rozhodla ponechat kočku a dvě koťata. Kvůli koronaviru ztratila práci v kanceláři a nyní bude zahradničení, což znamená, že pro ochranu budoucí plodiny potřebuje past na myši.

Záchranná koťata s tímto úkolem dokonale zvládnou!

.

Připomínáme: Psi v bahně našli malé stvoření. Majitel nebyl šokován a zvedl plešaté zvířete

Share