„Všimla jsem si toho až při prohlížení fotografií“: Žena vyfotila děti a neviděla okamžitě neznámý objekt přes rameno chlapce

Tajemná fotografie, na které jasně vidíte bledou tvář chlapce, vyděsila mnoho netizenů. Ale žena, která vyfotila, se stala obzvlášť nepříjemnou.

Laura Watsonová z britského města Bedlington se svými dvěma dětmi, patnáctiletou Charlotte, devítiletou Byron, a jejím synovcem, patnáctiletým Jackem, šla na procházku do parku.

Rodina se bavila a Laura nezapomněla častěji fotografovat na památku, takže v chladných zimních večerech bylo na co si vzpomenout. A v sociálních sítích mají dospívající velmi rádi sdílení nejúspěšnějších fotografií.

Když Laura už prohlížela fotografie doma, jedna z nich se otřásla. Starší děti pózovaly pro tento obrázek a šplhaly na velký šířící se strom.

Zezadu za chlapcovým ramenem bledá, vyhublá tvář chlapa nahlédla přímo do objektivu fotoaparátu, což ve skutečnosti v době fotografie nikdo neviděl. Neznámý tmavovlasý chlapec položil ruku na Byronovo rameno …

.

Záhadný chlapec se objevil pouze na jednom obrázku, ve všech ostatních snímcích pořízených v tu chvíli, s rozdílem několika sekund, nebyl vidět.

Laura Watson sdílela obrázek na sociálních sítích. Matka dvou dětí přiznala, že je nyní strašně vyděšená, protože se velmi bojí, že tajemný duch by mohl následovat Byrona z parku do jejich domu.

V komentářích k publikaci někteří uživatelé uvedli, že v jejich městě byla legenda po dlouhou dobu, že ve velmi vzdálené době se chlapec utopil v rybníku tohoto parku.

.

Od té doby se utopený člověk někdy ukázal lidem, takže místo, kde byla Laura s dětmi přijata, považují za nečisté a snaží se jim vyhnout.

Share