“Vstoupila jsem do nové etapy svého života”: Zpěvačka Debbi se vdala. Kdo z celebrit propalil její svatbu

Známá česko-německá zpěvačka Deborah Kahlová, kterou všichni znají pod uměleckým jménem Debbi se vdala. Utajená svatba proběhla 13. srpna, a na níž bylo stovky hostů.

Deborah Kahlová/Zdroj: facebook.com

Mezi nimi byla i zpěvačka Marta Jandová, která veselku “propalila.” Však podle snímků, které Marta přidala na svém Facebooku je vidět, že si všichni svatbu moc užili.

O níž se rozhodla promluvit i Debbi v Hitrádiu. Zpěvačka prozradila, že nejnáročnějším byl výběr šat. Podle jejich slov, měla jen představu, co si chce, ale když dorazila do salonu, vybrala úplně jiné šaty.

Deborah Kahlová a Marta Jandová/Zdroj: facebook.com

Se svou kapelou po svatbě dokonce vydala novou píseň, kterou poprvé nazpívala v českém jazyce. “Vstoupila jsem do nové etapy svého života,” vysvětlila zpěvačka, která chtěla, aby všichni členové její rodiny rozuměli, co ve své nové písní chce říct.

Deborah Kahlová s manželem a Martou Jandovou/Zdroj: facebook.com

Podle slov Debbi, svou písní vyznává lásku nejen manželovi, a i svým nejbližším, a přesně své mamince a sestře. Je to důvod, proč se ve videoklipu objevili její manžel, maminka a sestra, a také pes Woody.

Deborah Kahlová/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: “UŽ NIKAM NEPOLETÍME”: AGÁTA HANYCHOVÁ PROZRADILA, CO PLÁNUJE DĚLAT NA ZBYTEK PRÁZDNIN. PROČ SE VRACÍ DO ČESKA SAMA

PŘIPOMÍNÁME: “ZVLÁDLA JSEM TO”: PATRICIA JANEČKOVÁ SE PO NÁROČNÉ OPERACI VRACÍ DO NORMÁLNÍHO ŽIVOTA. CO PRO TO UDĚLALA

Share