Vyberte si prsten , který se vám líbí, a zjistěte, která žena jste

Jaký prsten byste nosili? Odhalí tajemství vaší postavy!

.

1.Jste Lovec!

.

A jako každý lovec, jste plný divoké, jiskřící energie, která se vysype ve správný okamžik pro vás. Máte oči, na které nelze zapomenout. Pohled pronikající přímo do duše.

Lidé kolem vás mají tendenci s vámi komunikovat. Jste v komunikaci selektivní a do blízkého kruhu je povoleno jen několik. Lidé, kteří jsou vám blízcí, zcela důvěřujete. Nikdy neodpustíš zrady a zrady.

Váš život je předmětem skutečného zájmu a často závidění ostatním. Nejčastěji tomu však opravdu nevěnujete pozornost.

2. Vy jste léčitel.

.

Navenek, nejčastěji jste jednoduchý a veselý člověk, máte velký kruh komunikace, je snadné a příjemné s vámi komunikovat.

Mnoho lidí si více než jednou všimlo, že poté, co s vámi mluvíme o náladě, chtějí žít a tvořit. Máte teplou energii, v tomto životě hodně dáváte.

Musíte se o sebe více starat a potěšit se. Pak bude váš život jednoduchý a příjemný. Nenechte si ujít příležitosti, které vám život přináší. Hodně štěstí tě miluje!

3. Jste Láska!

.

Milujete lásku a stav lásky pro vás je váš obvyklý stav.

Obvykle pociťujete silnou lásku ke všemu ve vašem životě, člověku, práci, vašem oblíbeném podnikání. Jednoduše ráda cestujete. Komfort domova je pro vás přijatelný, pokud jej lze sdílet se svým blízkým.

Jsi velmi krásná, když se raduješ. Máte okouzlující úsměv. Vaše radost je vždy skutečná. Dáváš radost všem těm kolem tebe.

Ceníte si každý den života a zbožňujete příjemné malé věci v životě. Krásné šálky, květiny, hudba – to vše je pro vás velmi důležité.

4. Jste lady.

.

Jsou omezeni přírodou, mají dokonalý vkus a umí sami sloužit. Pokud se vaše přítelkyně neobracejí na radu ohledně vzhledu a stylu, je to velmi marné.

Jste klidný a bystrý člověk. Máte velmi dobrou intuici, měli byste jí jen trochu více důvěřovat. Z vašeho pohledu není skryto jediné tajemství.

Nikdy však nezačnete s cizími lidmi diskutovat o tajemstvích jiných lidí. Můžete být důvěryhodní, můžete se na ni spolehnout v jakékoli situaci.

Máte krásné rysy obličeje z přírody. U lidí si ceníte spolehlivosti a ostré mysli. Těžko se vzdáváte pocitům, ale pokud se již zamilujete, pak moc.

5. Jste ženskost!

.

Vždy mladý v srdci, zasněný, něžný, milující … Máte velké srdce a štěstí pro muže, kterému jej dáte. Šaty jsou úžasné pro vás, vaše krása a vaše energie jsou v nich plně odhaleny.

Víte, jak snít, protože se vaše sny nejčastěji nějakým podivným způsobem mění v realitu. Někdy máte prorocké sny.

Milujete a víte, jak flirtovat, máte hravou postavu. Pokud chcete okouzlit muže, můžete to udělat snadno. Jste plné měkké energie, která se kolem vás vlní stejně jako měkké měsíční svit.

6. Jste královna, která zná její cenu!

.

Královna je sama se sebou a ostatními lidmi upřímná. Někdy jiní trpí vaší nepřiměřenou přímočarostí, ale díky svému přirozenému kouzlu na to brzy zapomenete.

Jste upřímní a silní a zaujme každého, kdo je blízko vás. Pokud máte někoho ráda, zahřejete ho svým teplem jako slunce.

Pokud ne, pak to nebudete skrývat, s největší pravděpodobností to bude člověk cítit od prvních sekund komunikace s vámi.

Optimismus a sebevědomí, které můžete stále čelit jakýmkoli obtížím, vám pomůže prožít život s hlavou vztyčenou.

Share