Vybraná jídelní souprava vám řekne, jaká jste hospodyně

 

Zdroj: zyttia.org

№1

Máte skvělý vkus! Máte rádi minimalismus a jednoduchost, které zároveň vypadají docela drahé a vysoce kvalitní. Dáváte přednost sbírání nádobí ve stejných barvách, aby všechno vypadalo stylově a stejně. Jste skvělá hospodyně!

№2

Nechcete se stát velmi dobrou hospodyní. Obecně platí, že ani nádobí, ani design domu není pro vás něco důležitého a prvořadého. O pohodlí domova se neobtěžujete, protože nejste připraveni věnovat svůj čas domácím pracím. Možná se jednoho dne všechno změní!

№3

Jste dobrá hospodyně, která má rozhodně chuť, i když se někomu zdá, že je to trochu staromódní. Máte rádi jídelní soupravy, takže jste již dávno od babičky odnesli ten, který se vám nejvíce zalíbil! Milujete přijímání hostů a oni vždy obdivují váš domov!

№4

Moc se vám líbí domácí práce! Při uklizení se necítíte unavení ani podrážděni, protože tento proces vás vždy uklidňuje a nevysiluje. Pokud jste již začali úklid, pak by v domě rozhodně neměl být nikdo jiný než vy. V tom případě bude vše v pořádku!

№5

Jste dobrá hospodyně, ale nemáte ráda domácí práce. Nebo raději prostě nemáte čas. Vždy najdete zajímavější a důležitější věci, takže prostě nemáte sílu pro domácnost. A přesto, když ruce začnou pracovat, všechno září čistotou!

№6

Jste perfektní hospodyně. Moc ráda přijímáte hosty a posloucháte jejich chválu za váš domov! Není vůbec možné, aby něco nebylo na určitém místě… Považujete za ideální pouze ten pořádek, který jsi si sáma udělala, takže pomocníci jsou k ničemu.

Share