„Vypili 30 kilogramů kukuřičné pálenky“: V Číně skupina slonů nečekané vtrhla do vesnice a po chvíli se začala chovat divně

V Číně stádo slonů propuklo do vesnice v provincii Yunan a hledalo kukuřici a jiné jídlo. Výsledkem však bylo, že zvířata vypila 30 litrů vyrobené pálenky a opila se tak, že usnula v nedaleké čajové zahradě.

.

Informace o neobvyklé události zveřejnil na sociální síti Reddit uživatel ADarkcid. Požehnané úsměvy na tvářích těchto opilých slonů ukazují, kolik lidí stále musí pracovat na obnově džungle.

.

Mnozí se domnívají, že tato situace je výsledkem odlesňování – v důsledku toho museli tito chudí sloni prozkoumávat vesnice při hledání potravy.

.

„Zatímco se lidé sociálně distancují, skupina 14 slonů vběhla do vesnice v Yunanu a hledala kukuřici a jiné jídlo. Nakonec vypili 30 kg kukuřičného vína a opili se v nedaleké čajové zahradě,“ uvedlo se v prohlášení.

.

„Slony alkohol přitahuje. Jestliže ho v nějaké vesnici najdou, budou se do ní vracet“.

Je třeba poznamenat, že společenská vzdálenost, karantény a uzavření několika hlavních zemí v důsledku pandemie způsobily také jednu z největších odchylek v přírodě v historii.

Epické snížení znečištění oxidem dusičitým pomohlo labutím a delfínům vrátit se k benátským kanálům.

Itálie ukazuje, jak silný je nedostatek lidské činnosti na přírodu. Mnoho lidí věří, že ohnisko Covid-19 může být známkou toho, že si lidstvo musí uvědomit vše, co jsme na planetě udělali.

Share