„Vystřídali jsme si nemocnice a pokoje“: Hanychová se stará o svého partnera. Soukup poslal vzkaz z nemocnice

Před několika dny si Jaromír Soukup vyjel na kole, chtěl si užít podzimní počasí, ale zlomil si ruku. Mediální magnát byl hospitalizován a podstoupil operaci. Stará se o něj jeho partnerka Agáta Hanychová, s níž čeká dítě. Píše o tom portál eXtra.cz.

Agáta Hanychová také strávila několik dní v nemocnici, bylo to před několika týdny. Tehdy skončila na kapačkách. Lékaři jí pomohli, ale také řekli, že by měla více odpočívat, například častěji ležet. Naštěstí vše dopadlo dobře.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Nedávno však skončil v nemocnici Jaromír Soukup. Zlomil si ruku a musel na operaci. Podle jeho partnerky byla operace komplikovaná, měl také přetržené vazy.

Když měla Agáta odpočívat, Jaromír vařil jídlo, staral se o ni. Nyní se podnikatel zotavuje z operace a tak se o něj stará jeho partnerka. Dá se říci, že si vyměnili role.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

„Vystřídali jsme si nemocnice a pokoje,“ řekla v úterý večer pro eXtra.cz Agáta Hanychová.

Chtěla ho ještě ten večer navštívit. „Jaromír je teď asi hodinu po operaci ruky, takže já teď jedu za ním do nemocnice,“ dodala Hanychová.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Pak na svém Instagramu také řekla, že její partner bude propuštěn do domácího ošetřování. Jaromír Soukup na svých sociálních sítích poděkoval lékařům, zdravotním sestrám i všem, kteří ho podporovali.

PSALI JSME: „MILUJI TĚ, SYNU“: LEOŠ MAREŠ POGRATULOVAL SVÉMU NEJSTARŠÍMU SYNOVI K NAROZENINÁM. 17LETÝ JAKUB JE FEŠÁK

PŘIPOMÍNÁME: GABRIELA PARTYŠOVÁ UŽ NENÍ SAMA: KDO JE JEJÍM NOVÝM PARTNEREM

Share