„Vždy jako nevěsta“ : Muž fotografoval svou ženu 12 let v různých částech světa

Jeff a Jennifer Salvage se vdávani už 12 let a po všechna ta léta se zapojili do zajímavého fotografického projektu, který vznikl před popularitou sociálních sítí.

Manželé jsou vášnivými cestovateli a Jeff v každé zemi fotografuje svou ženu ve svatebních šatech.

Seznámení na webu

Matka Jennifer byla členem soukromého seznamka. Jelikož její dcera neměla mladého muže, zaplatila za své členství na místě v naději, že její dívka tam najde ženicha.

Od té doby, co byly peníze vyplaceny, Jennifer tam zveřejnila svůj profil, ale nemohla tam najít mladého muže. Když skončilo funkční období jejího členství a toto je na stránce zobrazeno, Jeff se s ní setkal.

Napsal jí přesně proto, že její termín na webu již vypršel, to byla poslední šance.

Profil Jennifer Jeff byla přitahována skutečností, že byla stejně vášnivá jako cestovatel jako on. Pak se ukázalo, že oba pracují v oblasti vědy, což je ještě více přiblížilo.

Termín pobytu na místě Jennifer vypršel, neobnovila ji, ale cíl byl dosažen – Jennifer našla na seznamovací stránce ženicha, s nímž se prakticky od prvního setkání prakticky nerozloučila.

Velikonoční ostrov

Mladý pár je z cestování opravdu vášnivý. A nechtěli oslavit svou svatbu ve známé dusné restauraci a rozhodli, že tato důležitá událost by měla být slavena na nezapomenutelném místě. Pro svatební obřad vybrali Velikonoční ostrov.

Protože se svatba měla konat mimo domov, Jennifer si vybrala svatební šaty, které se snadno vejdou do turistického batohu a které nevyžadovaly zvláštní péči.

Svatba byla jasná a zábavná a po jejím konci si Jennifer a Jeff zvykli, že nosit šaty pouze jednou za život je nepřiměřené a dokonce zbytečné.

Proto se rozhodli, že si to vezmou s sebou na další cestu, aniž by měli podezření, že se z této myšlenky stane úžasný fotografický projekt, který trvá už 12 let.

Šaty, které cestovaly po celém světě

Manželé Salvig cestují dvakrát ročně, jednou za několik let se jarní prázdniny shodují, pak se jim podaří jet na výlet třikrát ročně.

Za 12 let cestovali do 50 zemí, z nichž každá byla Jennifer fotografována ve svatebních šatech, které byly vždy v jejím batohu.

Manželé shromáždili spoustu zajímavých příběhů o svých výletech a dobrodružstvích s oblečením.

Jednoho dne měli Jennifer a Jeff při focení nehodu a Jennifer byla vážně zraněna. Od té doby se vyhýbají nebezpečným situacím.

.

Kromě toho na sociálních sítích nenaslouchají laskavosti a obecně svůj projekt koncipovali ne kvůli popularitě, ale výhradně pro sebe a pro rodinné fotoalbum.

Na výletech se pár seznámí s místními obyvateli, z nichž někteří s nimi i nadále komunikují a po cestě si je užívají pro radost.

Vždy, když Jennifer znovu nosí oblečení, vzpomíná si s Jeffem na svůj hlavní den, kdy se stali manželem a manželkou, a to jim neumožňuje zapomenout na to, jak se milují.

Share