„Vždy pro mě budeš malý chlapeček“: dojemný dopis matky synovi

Tento dopis od neznámého autora určitě zarezonuje v duši každé z maminek. Tato slova velmi přesně vystihují, co se matky cítí ke svým dospělým dětem.

Zdroj: duck.show

„Milý synáčku! Ráda bych se chtěla vrátit do doby, kdy jsi byl malý! Strašně si chci vzpomenout vůni miminka a ještě jednou pocítit, jaké to je houpat ruce a kolena na svých rukou… Alespoň ještě jednou!

Zdroj: duck.show

Dívám se na tvé fotky z dětství – takový hustý kluk s živým pohledem, tak chci slyšet TAMTEN tvůj hlas!

Zdroj: YouTube

Při pohledu na rostoucí syny, ležící s knihou na pohovce pod fleecovou dekou, si NIKDO z nás nemyslí, že takové chvíle v letech budou připadat jako to pravé štěstí, které chceme vrátit. Nestihla jsem ani mrknout, protože tato doba uplynula a stala se neodvolatelnou.

Zdroj: YouTube

Dobře si pamatuji, jak jsi často, když už jsi nevěděl, jak mě přesvědčit, kňučel: „Mami, poslouchej chvilku!“ Promiň, synku, opravdu jsem neměla trpělivost naslouchat a ty a já jsme se často hádali. Ale vím to na sobě a stále se snažím převychovat!

Zdroj: YouTube

A ať je to jak chce, jsi pro mě pořád malý kluk, i když už máš boty skoro stejně velké jako moje lyže.

Zdroj: YouTube

Synu, jak se ti podařilo stát se tak milým mladíkem? Jsem na tebe hrdá! A děkuji za to, že každý den mám důvod být hrdá na to, že jsem tvoje matka.

Zdroj: YouTube

Mateřství se ve skutečnosti ukázalo být mnohem obtížnější, než jsem si dokázala představit. A jako všichni ostatní jsem udělala spoustu chyb. Ale to, čím jsi se stal, je odměnou mého života.

Zdroj: YouTube

A s tebou jsem měla štěstí, že jsem pochopila, co to znamená milovat milovanou osobu. Koneckonců, mít syna se ukázalo jako fascinující, rozmanitá a nenudná záležitost. Neočekávala jsem to stejně jako i potíže.

Zdroj: YouTube

Vždy budu o 24 let starší než ty. To je hodně. Pravda, myslím, že čím jsi starší, tím se tento rozdíl bude zdávat menší. Ale ty, doufám, navždy zůstaneš mým chlapcem a já tvou matkou; ta, jejíž paže tě vždy obejmou, jejíž srdce vždy odpoví na jakékoli tvoje potíže nebo požadavky.

Když tě vidím jako mladého, zdravého a dobře vychovaného mladého muže, myslím, že jsi ten nejlepší dárek v mém životě.

Hodně štěstí ve všem, synu! Miluji tě. Tvoje matka“.

PSALI JSME: „SYN SNACHY JE NAPROSTO NEVYCHOVANÉ DÍTĚ, NECHCI SE S NÍM VÍDAT“: CO SE STALO V RODINĚ A JAK NA TO REAGOVALA MATKA DÍTĚTE
PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „SYN OPĚT PŘEKVAPIL SVOU VOLBOU, TO ALE PŘIVEDL NEVĚSTU. OKAMŽITĚ JSEM ZAČALA NAZNAČOVAT, ŽE TAKOVÉ SNACHU NEPOTŘEBUJEME“

Share