„Vždycky jsem se chtěla stát jako Pamela Andersonová“ : Dívka se rozhodla změnit svůj vzhled tak radikálně, že její matka nepoznala

Mnoho lidí se po plastických operacích stává krásnějšími, ale málokdo se rozhodl změnit svůj vzhled tak radikálně, jako kadeřnice Celine Sentino.

Na plastickou chirurgii utratila 38 tisíc liber a ani její matka by ji teď nepoznala.

Hvězda Instagramu a „napodobitelka Pamela Andersonová“, 24letá Celine Sentino, byla ve škole kvůli svému neatraktivnímu vzhledu a plnosti vystavena neustálému výsměchu.

.

Ve škole se jí říká ošklivá Celine, píše LadBible.

Curyšská domorodce byla tak unavená výsměchem, že se rozhodla ušetřit na všem, aby si umožnila plastickou chirurgii.

Po čtyřech letech, počínaje září 2013, podstoupila Sentino tři operace na zvětšení prsou (zvětšení velikosti její podprsenky z 34A na 34F), rhinoplastika a změnila tvar jejích rtů, lícních kostí a brady – za to zaplatila 38,7 tisíc liber (za to 50 000). dolarů).

Nyní má Celine na Instagramu 47 000 sledujících a je zcela spokojená s tím, jaký dojem na lidi působí.

.

„Vždycky jsem bylа šťastný člověk, ale v kůži jsem se necítilа pohodlně. Kvůli neustálému výsměchu mého vzhledu jsem upadlа do hluboké deprese.

Pak jsem chtělа změnit svůj vzhled, abych si znovu užívalа života. Je dobré, že žijeme v době, kdy je možné změnit jakýkoli nedostatek našeho těla.

.

Koevalové mě nazývali ošklivou, a posmívali se mi. Žádný z nich nedokázal rozeznat mou osobnost za tímto vzhledem.

Jednou jsem byla dokonce zbit ve škole, ale dlouho jsem se neodvažovala o tom nikomu říkat kvůli hořící studu. Přišla jsem s důvody, proč bych se neměla do školy vracet. Stěžovala si na špatné zdraví, lhala, kdyby mě neposlali do školy.

.

Vždycky jsem chtěla mít velká ňadra, ale ve skutečnosti jsem měla nulovou velikost, takže neexistovala jiná možnost, než provést operaci. Nasbírala jsem spoustu peněz.

Nikdy jsem nešla na klubové párty, dokud mi nebylo osmnáct; Tvrdě jsem pracovala a všechny své peníze jsem utratila za operace.

Teď se cítím tak dobře o sobě a konečně zase šťastna, že můžu žít život, který jsem vždycky chtěla“

.

„Když jsem poprvé dělala prsa, byl to úžasný pocit.“ Chtěla jsem víc, protože jsem chtěla být ještě krásnější. Naštěstí jsem neměla žádné komplikace, “řekla Celine.

Jako dítě jsem milovala Pamelu Andersonovou. Vždycky jsem se chtěla stát jako ona. Vždy jsem byla silná osobnost, takže jsem potřebovala přiměřený pohled.

Mám různé reakce; někteří lidé říkají, že vypadám dobře, zatímco jiní říkají, že je to všechno plastové. Reakce jsou však spíše pozitivní než negativní a lidé jsou z mého vzhledu blázni. “

.

Share