Pes táhl 63letou majitelku do průlezu kanalizace: Žena se rozhodla, že mazlíček viděl kočku, ale pak uslyšela velmi tichý pláč

Charmen Kiwi, 63letá důchodkyně, se brzy ráno vydala na procházku se svým psem Georgem. Ale z nějakého důvodu (a toto je první zázrak v tomto příběhu!) George táhl majitelku do průlezu kanalizace.

Byli na neznámé silnici, když najednou George opustil svou milenku a běžel k betonové desce, která skrývala jámu.

Zdroj: globalpres.co

Rozhodla se, že pes vycítil kočku, žena volala George, ale neodpověděl.

V tu chvíli uslyšela žena velmi tichý pláč!

Když si žena uvědomila, že to je dítě, spěchala na silnici, aby zastavila auto.

Zdroj: globalpres.co

„Pravděpodobně se mnoho řidičů rozhodlo, že mám 60 – házím se pod kola!“ říká Charmen.

Nakonec se zastavilo auto a Corny Vilden byl za volantem. Byl také starý (60 let), ale spolu dokázali vytáhnout úplně nahé dítě!

„Bylo to tak úzké. Musel jsem se dostat na kolena, abych dosáhl dítěte. Jakmile jsem to udělal, cítil jsem, jak se na mě plazí mravenci!

Zdroj: globalpres.co

Bylo to děsivé – dítě leželo mezi celou kolonií červených mravenců, o nichž je známo, že kousají velmi bolestivě…“, říká muž.

Aby dokumentovat existenci zločinu proti dětskému životu, muž pořídil několik fotografií.

„Nevěděl jsem, jestli byla dívka zraněná, jednal jsem velmi opatrně a velmi pomalu.

Zdroj: globalpres.co

Byla tak malá! Vzal jsem ji a požádal Charmen, aby zavolala sanitku. Nevím, kdo to mohl vytvořit, ale jsem velmi rád, že jsem pomohl zachránit tento život…“ pokračoval Corny.

Lékaři vzali dívku na jednotku intenzivní péče. Na jejím těle nebyly žádné kousnutí!

Je naživu a brzy bude zdravá!

Zdroj: globalpres.co

Malá holka byla vyšetřena v nemocnici. Byly nalezeny hypotermie a respirační problémy. Pupeční šňůra dítěte ještě nebyla přerušena!

To znamená, že se dívka nenarodila v porodnici … Lékař dává velmi příznivé předpovědi – očividně dítě leželo tam jen pár hodin!

Policie již zahájila vyšetřování případu. Navrhuje se, že zločinec pocházel z jiného města.

Zdroj: globalpres.co

Navíc je naprosto jasné, že žena, která právě porodila, nebude schopna zvednout betonovou desku a dát dítě do jámy sama. Rozhodně jí někdo pomohl (nebo možná donutil?). Ale hlavní věcí je, že dítě žije!

„Je to zázrak, nemůžu tomu říkat jinak … Když jsem objala malé tělo, uvědomila jsem si, že Bůh má pro toto dítě plán. Nedokážu si představit, že by matka mohla lhostejně vyhodit svou dceru“, řekla 63letá důchodkyně.

Dívka je nyní v nemocnici. Dostala krásné jarní jméno – April Grace (od měsíce dubna, kdy byla nalezena). Grace váží až 3 kg!

Doufáme, že její matka změní názor a bude se cítit provinile. Možná bude mít v budoucnu šanci podílet se na výchově své dcery.

Share