„Z Itálie jsem se už vrátila do Čech. Ani nevím, jaká tady nyní platí pravidla“ : Veronika Kopřivová o karanténě a koronaviru nemá tušení

Koronavirus je nyní největší novinkou na světě, o které se všichni diskutují.Nemoc se rychle šíří a zabíjí lidi, ale někoho to skoro vůbec nezajímá.

Buď prostě nemají zájem číst zprávy, nebo je jim jedno, co se kolem nich děje.Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová se včera vrátila z dovolené z Itálie.

.

Prý nechápe, co se teď děje.

Dnes mladá generace nerada čte nebo sleduje zprávy.Jejich život naplňuje YouTube, počítačové hry, koncerty, noční kluby nebo práce.

.

Většině mladých lidí je lhostejné, že existují informační televizní kanály a webové stránky.

Z takové situace vyvstává otázka, jak je informovat, například o tom koronaviru, který se rozšířil v Itálii.

.

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra nedávno cestovala do Itálie, odkud se včera vrátila.Veronika Kopřivová tam jezdila pro látky pro své značkové oblečení.

Velmi ji překvapily dotazy novinářů, zda půjde do karantény, nebo ne.

.

„Z Itálie jsem se už vrátila do Čech. Ani nevím, jaká tady nyní platí pravidla. Jde to mimo mě.

Vůbec nesleduju informace ohledně koronaviru nebo nějaké karantény, takže nejsem na rozhovor úplně ta ideální“ odpověděla Veronika Kopřivová.

Zatím to vypadá dobře.Podle současných pravidel měla Veronika Kopřivová ohlásit svůj přílet hygienické stanici.

Po všech nezbytných procedurách by ještě měla zůstat 14 dní v karanténě.

Vypadá to, že nyní musí stát informovat každého Čecha, který je v Itálii prostřednictvím SMS o všem, co je potřeba udělat po návratu.

Share