„Z těchto fotek až mrazí“: Focení těhotné ženy s rojem živých včel na břiše způsobilo mnoho emocionálních reakcí

Tyto záběry vypadají šokovaně, a jsou – vše skutečné. A těhotenství 33leté Emily Mullerové je skutečné a 20 000 včel bylo velmi naživu a téměř naštvané a fotografie byly představeny pouze proto, že byly pořízeny záměrně.

A tak herci hráli velmi přirozeně a nastávající matka byla zasažena nejméně třikrát. Není těžké pochopit, proč mnoho uživatelů sociálních sítí naštvalo Emilyho jednání, co to bylo a proč?

.

Emily Muller je včelařka,profese a její specializace je řešení problémů s osiřelými včely. Často je svolána, aby potlačila neklidný roj nebo se vypořádala s toulavými včely.

Navíc má včelařství, 24 úlů, více než 1,2 milionu včel. Což ji bodlo v průměru 350krát ročně, ale dívka stále říká, že je klidnější a pohodlnější pracovat s hmyzem než s lidmi.

.

Pokud jde o těhotenství, jedná se o Emilyovo čtvrté dítě a nevidí žádné problémy v kombinaci práce a těhotenství. Nezvedá závaží, funguje přesně, zamyšleně, ve stravě je vždy zdravý med.

Není vůbec hloupá a přijímá preventivní opatření, zejména si před focením, které jí zakrylo nohy a žaludek, oblékla dlouhé šaty.

Včelař úhledně chytil dělohu, vložil ji do klece, aby neutekl, a jednoduše se trochu uklidnil, zatímco roj se rojil kolem její královny. Riziko? Ano, ale minimální.

.

Ale proč to udělala Emily? Je zcela zamilovaná do své práce, která se stala jejím smyslem pro život.

Před několika lety, když porodila pouze své druhé dítě, nebyla kategoricky spokojená s vyhlídkou na návrat k únavné práci s nízkými příjmy.

Její otec jí dal další úl a Emily zvládla řemeslo včelaře krok za krokem. Nyní si tím vydělává na živobytí a chtěla by upozornit na to, co dělá.

.

Rozptýlit několik mýtů o včelách, porovnat důležitost včelařství a mateřství. Navíc je to dobrý způsob, jak během těhotenství získat jedinečnou focení, že, závistliví lidé?

.

Reakce uživatelů sociálních sítí po zveřejnění obrázků jasně prokázala, že Emily měla alespoň trochu pravdu. Drtivá většina lidí ví o včelách tak málo, že na fotografii zaměnili hmyz a zpanikařili v duchu „oni vás budou jíst!“.

Včelařka téměř neslyšela laskavá slova a souhlas, ale obdržela mnoho urážek a hrozeb, protože vystavila sebe i své nenarozené dítě zbytečnému riziku. A je těžké posoudit, kdo má v této situaci pravdu.

.

Share