Fitness trenér Milan Adámka přestal dýchat v přímém přenosu: Snoubenka Ena poslala krásný vzkaz do nebe

Ve dnešní době je pandemie koronaviru. Kvůli ni velké množství lidi se zůstali bez práci. Zavřely se fitness centry. A co dělají trenéři v karanténě?

Někteří se rozhodli vést on-line tréninky. Mezi takovými byl 45 lety Milan Adámka. Společně cvičil se svými klienty, ale potom se stalo to, co nikdo nečekal.

.

Trenér byl velmi známým ve Slovensku. Patřil mezi elity. Ale jeho trénink v pondělí skončil tragicky. Rychle se mu udělalo zle, a on spadl na zem.

.

Stalo se to před jeho klienty. Do jeho sociálních síti stali psát fanoušci, které odesílali velmi dojemné dopisy. Nejdojemnější poslala jeho přítelkyně Ena.

.

Pár vždy společně cvičil, a také snažil se motivovat velké množství lidi sportovat. Ena Buzinkay napsala na sociálních síti vzkazy o svém příteli.

“V pondělí se stalo to, co nikdo nečekal. Nemůžu ještě v to uvěřit, a nevím jak to přežiju. Je to výjimečně člověk, který byl láskou mého života”, – napsala přítelkyně.

.

“Děkuji všem za podporu. Přesně nevím, jak dopadne můj život bez Milanu. Jediné, proč jsem se zůstávám silnou jste vy. Nevím, jakými ještě slovy mužů vyjádřit svou srdeční vděčnost”, – dodala Ena.

.

“Děkuji vám za takovou pomoc. Prosím vás se naposledy rozloučit s Milanem. Připojte se v 11 hodin na MOVE Academy a zacvičte 5 minut na jeho památku”, – vyzvala fanoušky přítelkyně v čtvrtek 30.dubna.

.

Lidi teď říkají o tom, že luxusní trenér nedostatečné věnoval svému zdraví. Také v minulosti Milan měl srdeční problémy, možná toto i stalo příčinou jeho úmrtí.

Share