„Žádné přesvědčování ji nepřesvědčilo, aby se dostala ven“ : Útulná kočka spěchala k dívce v sáčku

Vitali dlouho snila o kočce, a proto šel do kočičího úkrytu podívat se na svého nadýchaného společníka celé dny. Nevěděla však, že nic závisí na jejím výběru …

Jednou v úkrytu přitáhla Vitali pozornost jedné z koček s okouzlujícíma očima v hrsti, která se k dívce přiblížila a čichala, a pak se stala ta nejzajímavější věc.

Vitalia z nějakého důvodu otevřela kabelku a načechraný vtipálek do ní skočil, jako by to právě čekala! Žádné přesvědčování ji nepřesvědčilo, aby se dostala ven.

.

Vitalia se stala vyvolenou a neměla na výběr, než si osvojit Basyu – když nazvala svou novou čtyřnohou přítelkyní. Basia se rozhodla, že opustí kabelku, až se dostala k dívčině domu.

Rychle se v novém klášteře cítila v klidu, ale byla tak delikátní, že se nedotýkala věcí své paní. Dva měsíce doma kočka nezpůsobila jediné zničení a dokonale zvládla tác.

Vitaly a její domácnost zbožňují Basyu a neunaví se obdivovat její smysl pro takt, oddanost a laskavou dispozici. Zdálo by se, kdo by mohl do zvířete v útulku vštípit takové úžasné vlastnosti?

Ať už je to jakkoli, nyní má koťátko přijímá veškeré pozemské zboží, které si zaslouží, a také upřímnou lidskou lásku. Vitaly je velmi ráda, že dokázala dát živé bytosti štěstí, jak chtěla.

Přejeme jen hodně štěstí této milé dívce a jejímu úžasnému mazlíčku!

Share