„Zamilovala miliony fanoušků“ : Herečka, která hrála roli staré Rous ve filmu “Titanic”, vypadala úžasné ve své mladí

V roce 1997 se uskutečnila premiéra populárního filmu “Titanic”. Ten film zamiloval miliony fanoušků.

.

Úžasná historie lásky a také nádherní herci udělali film světově známým. Režisér udělal velkou práci, aby ukázal všem historii lásky mezi Jackem a Rous. Připomenu, že se loď “Titanic” utopila v roce 1912 po srážce s ledovcem.

Zamilované Jack a Rous překonali všechny těžkosti spolu, ale bohužel, mladý kluk nepřežil katastrofu.

.

Začátek příběhu ukáže divákům starou Rous, která se dělí svými vzpomínkami o tom cestování na známé lodi. Herečka Glorie Stuart se hrála tu postavu ve filmu. V de době herečka měla 84 roky.

Kariéra Glorii začala ve mladém věku. Když měla 22 roky,společnost Universalnabídla Glorii kontrakt, který holka podepsala. Dívka byla talentovanoua úžasnou herečkou, a její krása si zamilovala velké množství mužů.

.

Herečka hrála ve velkém množství populárních filmu, například: “Neviditelný muž”. V roce 1934 herečka začala pracovat na společnost 20th Century Fox.

Díky tomu, Glorie se stala populární a známou na cely svět. Hrála ve víc než 40 filmech, a režiséřinechtěli ji pustit z místa natáčení.

.

Určitě fanoušci “Titanicu” se chtěli dozvědět, jakou byla Glorie ve svém mladí, protože ve staří žena vypadá velmi sympaticky.

Podívejte se na té fotografii a zjistíte, že Glorie ve svém mladí vypadala úžasně. Tahle krása přesně mohla obdržet každého muže.

.

Ve dnešní době herečka se zůstává charismatickou a elegantní. Glorie je úžasná a různorodá osoba, která umí perfektně kombinovat hebkost a krásu. Doporučuji velkému množství žen vystudovat umění krásy u Glorii!

.

.

.

.

Glorie je úžasným potvrzením toho, že staří neznamená konec zajímavého a plného radosti života. Protože ve staří také se zůstáváme krásnými ženami,a zvládneme obdržet každého muže.

Share