„Zamilovanost přicházela postupně, což jsem nikdy předtím nepoznala“ : Ivana Gottová je nejsledovanější ženou v republice

Lze říci, že mezi všemi sledovanými ženami zaujímá Ivana Gottová jednu z prvních pozic. A není se čemu divit, protože se stala jedinou, která dokázala, že si vezme nejžádanějšího muže v Česku, tedy Karla Gotta.

Nicméně,jak se to stalo?

Ivana Gottová se narodila v obyčejné rodině v Opavě. Rodina nebyla bohatá. Měla bratra, kterého v dětství srazilo auto.

.

Mladá dívka dětství neměla snadné. Ale právě kvůli tomu se rozhodla, že chce od života všechno.

„Pamatuju si, jak jsme jednou po rozvodu rodičů leželi společně s maminkou v posteli, a bráška vyslovil přání, že by chtěl za tatínka Karla Gotta“ vyprávěla příběh ze svého dětství Ivana Gottová.

Malá Ivana chtěla být herečkou. Její rodiče však pracovali v nemocnici, a proto se naučila a stala se zdravotní sestrou.

Několikrát se pokusila složit zkoušky naJAMU a DAMU, ale nikdy neměla štěstí.

.

Rozhodla se proto hledat štěstí v zahraničí. Odletěla do Ameriky pracovat jakoau-pair. V této práci musela tvrdě pracovat, ale ve volném čase navštěvovala kurzy herectví.

A díky těmto kurzům se Ivana Gottová mohla seznámit s jednou hollywoodskou hvězdou.

Jednoho dne se šla podívat, jak probíhá natáčení filmu Hra. Tam si jí všiml Michael Douglas, po kterém spolu byli dva roky.

Poté se rozešli a Ivana Gottová odletěla z Ameriky zpět domů.

.

Stále chtěla slávu. Chodila do různých soutěží a zkoušela, chtěla být ještě herečkou.

Neměla však štěstí, a tak začala pracovat jako manažerka v Divadle Broadway. Bylo to krátce před setkáním s Karlem Gottem.

.

V roce 1999 se seznámila se svým budoucím manželem. Představila je modelka Monika Žídková.

Karel Gott ten den požádal Ivanu o její telefonní číslo, ale ona mu řekla cizí telefonní číslo. Každý z nich měl tehdy partnery, takže Ivana nechtěla být důvodem rozchodu páru.

.

„Zamilovanost přicházela postupně, což jsem nikdy předtím nepoznala“ přiznala Ivana Gottová.

Randit začali až po dvou letech v roce 2001. A Zlatý slavík měl velké štěstí, že měl vedle sebe ženu, která mu jako bývalá zdravotní sestra zachránila život.

.

Když Karel Gott slavil 64. narozeniny, prodělal lehkou mrtvici. Bohudík Ivana Gottová věděla, co má dělat.

V roce 2004 spolu začali žít, ale všichni si mysleli, že to rychle skončí. O dva roky později se jim však narodila dcera Charlotte.

.

V roce 2008 se neulovitelný Karel Gott rozhodl oženit. Svatba se konala v americkém Las Vegas a Ivana Gottová tehdy čekala druhé dítě.

O této ženě se toho říká hodně, ale nic to neznamená.Právě ona se stala tou jedinou, která se stala manželkou nejžádanějšího ženicha Česka.

Share