„Ráno jsem našla tuto poznámku na čelním skle“ : Žena nechala auto na parkovišti restaurace

Paula Schulz odpočívala v restauraci se svým manželem. Pár vypil trochu vína a večer, abychom se riskovali a nejezdili, když jsme pod vlivem alkoholu, rozhodli jsme se jet taxíkem domů.

Pokud jste někdy nechali auto na městském parkovišti, měli byste si být dobře vědomi strachu z nalezení škodlivé poznámky na skle, pokuty nebo dokonce najít auto, které již bylo vlečeno neznámým směrem na stejném místě.

.

Když se Paula příští ráno vrátila do restaurace, aby si vyzvedla auto, byla překvapená, že se žádný z hrozných scénářů nenaplnil.

Místo toho našla na čelním skle velmi zábavnou a inspirativní poznámku. Paula sdílela tuto fotografii na své stránce na Facebooku a rekord doslova rozbil síť! Zde jí psal manažer restaurace:

.

„Vážený hoste,

Děkujeme, že jste nechali auto na našem parkovišti přes noc. Jsme velmi vděční za to, že nejezdíte, když jste pod vlivem alkoholu.

Jako znamení úcty k takovému odpovědnému chování získáte poukázku na libru našich lahodných kuřecích křídel. Oceňujte život a zažijte skvělý víkend! “

.

Jay Mack Lian, stejný manažer, který jí napsal zprávu, říká, že začal tyto poznámky zanechávat, aby motivoval lidi, aby neřídili řízení při intoxikaci.

Muž věří, že boj s opilými řidiči by měl být primárně podporován a dobrým příkladem.

Myslím, že je to skvělý nápad! Naše restaurace se mají co učit! Sdílejte tento poučný a inspirativní příběh se svými přáteli!

Share