Žena objevila v zahradě zvláštní kámen. Měla v plánu ho nechat, ale její manžel ho vyhodil: Hned poznal, co by to mohlo být

Důchodkyně byla na zahradě své chaty a svou bosou nohou šlapla na něco tvrdého a pichlavého.

Stibnit/Zdroj: YouTube

Objevila podivný kámen s jehlami. Vzala si to do rukou a odnesla uvnitř, aby to mohla prozkoumat.

Ten příběh se stal v americkém státu Iowa. Ta žena zveřejnila svůj nález na Redditu, aby mohla varovat všechny před její chybou.

„Nejdříve jsem na kamen šlápla holou pátou. Moc to bolelo, málem se mi zaryl do nohy. Pak jsem si to vzala do svých rukou. Je dobře, že jsem měla rukavice… A odnesla jsem to domu, “ popsala žena.

Stibnit/ilustrační foto/Zdroj: oblast.sm-news

Po návratu z práce si její manžel Jeff hned všiml neobvyklého kamene na stolečku v kuchyni. Vykřikl: „Kde sis to vzala? A proč jsi to přinesla domů?!“

Žena nechápala, proč se její manžel tak agresivně chová. Po zjištění rychle začala hledat vzduchotěsný vak, aby Jeff minerál vyhodil.

Stibnit/ilustrační foto/Zdroj: oblast.sm-news

„Toto je jeden z kamenů smrti.“ Stibnit. Je naplněn jedovatým prvkem. Musela do nemocnice, abych zkontrolovala svou nohu. Všechno dopadlo dobře.

Stibnit se ve starověku používal k přípravě pokrmů. Vypadal jako krásný, trvanlivý, později se ukázalo, že obsahuje antimon ve krystalech, což dokáže člověka zabít.

Dalším jeho využitím bylo to, že lidé z něj začali vyrábět hroty šípů. Tento kámen vzal mnoho životů. V žádném případě na ten kamen nesahejte…

PSALI JSME: “SEBELÁSKA JE ZÁKLAD”: ANNA JULIE SLOVÁČKOVÁ SE ROZHODLA KARDINÁLNĚ ZMĚNIT ÚČES

PŘIPOMÍNÁME: SLAVNÝ HUDEBNÍK PETR JANDA SLAVÍ 81. NAROZENINY: DO DŮCHODU SE VŮBEC NECHYSTÁ

Share