Žena zhubla na 108 kg a řekla, že jí to zničilo osobní život

Scarlet Corsi z Birminghamu v Alabamě řekla Kennedy News, že vyrostla jako baculaté dítě a byla šikanována spolužáky, kteří ji nazývali „náhradní pneumatika“, sráželi ji na chodbách, píchali do ní loveckými šípy a křičeli: „Utíkej tlustá! Utíkej!“ na ní, s odkazem na „Forrest Gump“.

Scarlet Corsi/Zdroj: youtube.com

„Řekli: ‚Jsem tak hladká, že bych se měla sežrat k smrti a mít to za sebou‘, aby se na mě nemuseli dívat,“ vzpomínala šestatřicetiletá paní. „Slova jsou zkrácená, ale byl jsem fyzicky týrán. Strkali mě, zakopl jsem a praštil jsem se.“

Cítila se izolovaná a nikdy nechtěla opustit dům, takže začala více jíst, aby zaplnila „prázdno v osamění“.

Scarlet Corsi/Zdroj: tsn.com

Corsi nadále trpěla stresem, když její matka zemřela v roce 2018. Nakonec se její váha zvýšila na 178 kilo. Jedla na čerpacích stanicích a pila 12 plechovek sody každý den, přičemž za své stravovací návyky utratila více než 11 000 dolarů ročně.

Corsi byl nejtěžší v roce 2019. Právě v tom roce se její „nejhorší noční můra“ splnila.

Scarlet Corsi/Zdroj: tsn.com

Milovnice přírody byla v Universal Studios a ostatní návštěvníci parku se jí smáli, když byla příliš velká na to, aby se vešla do „tukové oblasti“. Bezpečnostní pás „nešel ani do poloviny“ a byla vyzvána, aby odešla.

„Vstala jsem a běžela a všichni se smáli. Brečela jsem. Osvětlili mě v temném divadle, byla to moje strašná hrůza,“ přiznala.

Scarlet Corsi/Zdroj: tsn.com

Také musela používat přístroj CPAP, když jí bylo nejhůř, protože měla problémy s dýcháním a ve spánku se jí to zastavilo.

Následující rok podstoupil Corsi operaci bypassu žaludku a začala žít zdravějším životním stylem a shodila devět velikostí oblečení.

Její nový jídelníček je založen na keto životním stylu s nízkým obsahem bílkovin: proteinový koktejl k snídani a obědu a libové maso se salátem nebo zeleninou k večeři. Pro srovnání, její dřívější „dieta“ sestávala ze dvou šálků kávy a tří sušenek k snídani; krabička s 30 kuřecími nudličkami, hranolky a sušenkami plus dva energetické nápoje k obědu; a k večeři velký pytel všeho, co ten den benzínka neprodala, včetně buřtů a tyčinek od pizzy, stejně jako koly a kávy.

Scarlet Corsi/Zdroj: tsn.com

Ale Corsi není nadšená z výsledků svého extrémního hubnutí, říká, že se prostě přeměnila z jednoho monstra na druhé.

„Cítím se potrestána za všechnu tvrdou práci a kvůli své kůži jsem se změnila z jednoho monstra na druhé,“ řekla. „Pořád chodím a stydím se za své tělo a nemůžu na to být hrdá.“

Nyní má uvolněnou kůži, která váží až 13 kg, a to ovlivnilo všechny aspekty jejího života, včetně jejího sexuálního života s partnerem Justinem Kingem (34).

„Opravdu to ovlivnilo moji intimitu a romantický život s mým partnerem. Nezáleží na tom, jak se otočím nebo ohnu, něco mi visí,“ podělila se. „Nemám rád intimnosti, protože se neustále bojím svého vlastního těla. Vydávám pleskání a všechny druhy divných zvuků a skřípání.“

Scarlet Corsi a její přítel/Zdroj: tsn.com

Corsi dodala, že její „hrudník vypadá, jako by měla štěňata.“

„Strašně ochabují. Musím je vyhrnout a zastrčit do podprsenky a každou chvíli vypadnou nahoře nebo dole,“ řekla. „Nebo kdybys byl nahoře, je to jen povislá, tající kůže a ty víš, že tě tvůj partner miluje, ale víš, že je to asi hrozné to vidět. Stydím se, že to oba musíme vidět, a provinile, že se zasekl.“ se mnou mám pocit, že je trestán za to, že mě miluje. Myslím, že „nemusíš mít někoho, kdo má rozteklý pohled.“

Přebytečná kůže také způsobuje vyrážky, podráždění a infekce. Bylo pro ni také obtížnější dostat se do oblečení a sportovat.

Byla tak „zoufalá“ po operaci, aby se cítila sebevědomě ve vlastní kůži, že si vytvořila účet OnlyFans, aby na něj získala peníze. Když se nemohla nabažit, vytvořila GoFundMe.

Žena doufá, že sežene potřebnou částku, půjde pod nůž chirurga a konečně se pokochá svým tělem.

PSALI JSME: „MILUJU TENTO VIBE, TUHLE RADOST“: MONIKA BAGÁROVÁ ZVEŘEJNILA ROZTOMILÉ VIDEO S DCEROU RUMINKOU. HOLČIČKA ROSTE JAKO Z VODY

PŘIPOMÍNÁME: BOHUŠ MATUŠ PO PŘESTĚHOVÁNÍ ČELÍ DALŠÍM PROBLÉMŮM: „JSOU TO DIVOKÉ BEZESNÉ NOCI“

Share