Žena zhubla na 190 kil: Jak vypadá teď

Teresa Parent z Kalifornie zhubla na 190 kilogramů. Čtyřiačtyřicetiletému učiteli, který vážil 258 kil, to trvalo 5 let. Píše o tom Dailymail.co.uk.

Řekla, že přibrala, když začala jíst nezdravé jídlo, aby se vyrovnala s tragickými ztrátami svého bratra a matky v roce 2001 a 2003. Denně jedla asi 10 000 kalorií.

Žena/Zdroj: YouTube

V roce 2016 prodělala Tereza lehký infarkt. Když šla k lékaři, bylo jí řečeno, že může zemřít do pěti let, pokud neudělá drastické změny ve svém životním stylu.

Žena/Zdroj: tsn

Tato zpráva přiměla Theresu, aby se pustila do nového dietního a cvičebního režimu, než podstoupila operaci bypassu žaludku, kde se orgán zmenšil na velikost vajíčka.

Žena/Zdroj: tsn

Po ohromujícím úbytku hmotnosti na 190 kilogramů se Parent potýkala s dalším problémem – ochablou kůží.

Není to tak dávno, co žena podstoupila abdominoplastiku k jejímu odstranění.

Kolem břicha a pasu si nechala odstranit 21 kg přebytečné kůže.

Žena/Zdroj: tsn

„Poprvé v životě se cítím malá,“ podělila se šťastná žena. Tereza se také rozpovídala o pár „poprvcích“, kterým čelila od operace abdominoplastiky.

„Obvykle si musím dát všechno na břicho. To bylo dnes nemožné, když jsem si dala ruce a deník na břicho a nebylo to tam. Tohle je jen jeden ze způsobů, jak se můj život navždy změnil,“ řekla.

Tereza se podělila o svou radost z příležitosti překřížit nohy: „Chci vám ukázat něco pro mě tak zvláštního. Něco, co jsem nikdy nedokázala. Teď můžu doslova zvednout nohu a překřížit nohy. Mohu zkřížit nohy, i když tahle velká zástěra nevisí dolů na kolenech, tak příjemný pocit.“

Neobešlo se to ale bez komplikací. Pár dní před Novým rokem žena nemohla jíst ani pít. Začala mít dušnost a velmi ostrou bolest v boku. Tereza byla rychle převezena na pohotovost. V nemocnici byla čtyři dny.

„Bylo mi stanoveno několik diagnóz, ale jednou z nich byla krevní sraženina v pravé plíci. Teď je to komplikace nebo vedlejší účinek velké operace. Věděli jsme, že je to riziko. Stává se to jednomu procentu lidí, kteří mají operace,“ řekl učitel.

Žena/Zdroj: tsn

Později se však vrátila domů „zdravá a šťastná“.

Připomeneme, že muž zhubl na 152 kilogramů, a proto je jeho vzhled šokující. Má nový problém – ochablou kůži.

PSALI JSME: „LÁSKA JE VŠECHNO“: TOM HANKS POSLAL SVÉ ŽENĚ K 35. VÝROČÍ SVATBY DOJEMNÝ VZKAZ

PŘIPOMÍNÁME: PRVOMÁJOVÉ POLIBKY SLAVNÝCH: HANYCHOVÁ, DECASTELO A BORHYOVÁ SE PODĚLILY O ZAMILOVANÉ FOTOGRAFIE

Share