„Zhubla jsem, mám teď skoro stejnou velikost jako dcera“: Jana Bernášková překvapila svým vzhledem

Herečka a spisovatelka Jana Bernášková je dvojnásobnou maminkou, vychovává dceru Justýnu a syna Theodora. Dcera je velmi podobná své matce. Herečka má s ní podobnou i postavu. Nedávno prozradila, že občas nosí její oblečení.

Bernášková má dceru s divadelním režisérem Davidem Drábkem, se kterým žila 5 let. Syna má se svým manželem, producentem a scenáristou Rudolfem Merknerem.

Jana a Justýna někdy vypadají na fotografiích spíše jako sestry než jako matka a dcera. Obě dámy jsou vysoké a štíhlé s nádhernými, hustými vlasy.

Justýna jde ve stopách své matky, už hrála v seriálu Ulice. Nyní je pro ni prioritou škola, kromě toho se ale věnuje modelingu.

Nedávno herečka zhubla a teď má stejnou postavu jako její dcera. Určitě by se mohla stát modelkou i ona.

„Zhubla jsem, takže mám teď skoro stejnou velikost jako dcera. A někdy už jsem si od ní oblečení půjčila. Ona ode mě taky, ale je pravda, že jí ho půjčuji spíš nerada. Připadá mi, že mi třeba vždy okope boty,“ řekla Bernášková se smíchem pro ŽivotvČesku.cz.

PSALI JSME: „MŮŽU MU NOSIT SVAČINY A MÍT HO POD KONTROLOU“: LUCIE BÍLÁ PROZRADILA, JAK SE STARÁ O SVÉHO SYNA. JE RÁDA, ŽE SE FILIP VRÁTIL Z FRANCIE

PŘIPOMÍNÁME: OBLÍBENÝ MODERÁTOR HONZA MUSIL OZNÁMIL RADOSTNOU ZPRÁVU: VRACÍ SE NA TELEVIZNÍ OBRAZOVKY

Share