Životní příběh: „Jsem znechucená, že k nám manželovi příbuzní chodí jako k sobě domů. Nepotřebují ani pozvání“

A tchyně se každopádně brzy přihlásí. Každý den chodí. Bydlím s manželem a malou dcerkou v malém jednopokojovém bytě. Jeho sestra a zeť nás často navštěvují a tchyně dojíždí každý den, jak bylo naplánováno.

Příbuzní/ilustrační foto/Zdroj: Psychologies

Nikdo z nich nikdy nezavolal, aby varoval před jejich příchodem. A je jedno, jestli jsem měl vlastní plány. Takové chování jsem nechápal. Je potřeba mít alespoň trochu respekt k cizímu soukromému životu.

Zdá se, jako by byli hluboce přesvědčeni, že by na ně měli každý den čekat s radostným úsměvem a otevřenou náručí. Sestra mého manžela se vyznačuje zvláštní drzostí. Přijde kdy chce. V cestě jí nebude stát pozdní hodina ani víkend.

Příbuzní/ilustrační foto/Zdroj: Dzen

Ale i s manželem chceme trávit čas spolu, bez přítomnosti cizích lidí. Vadim své sestře více než jednou naznačil, že se staly příliš častými a že by měla přehodnotit své názory na neohlášené návštěvy. Ale ona všechno změní v žert. A nakonec si stejně najde záminku, aby přišel, kdy chce.

Místo toho spolu s manželem tráví spoustu času. Mají také společné volnočasové aktivity: filmy, restaurace, letoviska. Mají také dítě. Chlapec je o rok mladší než naše dcera. Takže sestra mého muže našla volnou chůvu. Svého syna k nám vozí, když si chce s manželem odpočinout. Vysvětluje se to tím, že naše děti jsou téměř stejně staré.

Příbuzní/ilustrační foto/Zdroj: b17

A Vadim nemůže svou sestru odmítnout a zakázat mu přivést svého synovce na návštěvu. Už jsem z toho unavená, protože mi všechno padá na ramena. Někdy mám pocit, že mám dvě děti místo jednoho.

Tchýně zemřela před třemi lety. Tchyně se v bytě sama nudí, a tak vymyslela zábavu – navštívit snachu. Přál bych si, aby přišla, ale ne každý den. Možná se přestěhuje k nám?

Nechápu, jak je možné manželovým příbuzným správně vysvětlit, že nejsou vždy vítanými hosty. Doufám, že uslyším nějakou moudrou radu.

PSALI JSME: EVA PAVLOVÁ SI JARO UŽÍVÁ: POCHLUBILA SE KRÁSNÝMI FOTKAMI ZE ZAHRADY

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BABIŠOVÁ ODLETĚLA SE DCEROU NA BALI: UKRADL JÍ VĚCI DRZÝ MAKAK

Share