Životní příběh: „Můj bývalý nechtěl dceru a opustil nás, když se dceruška narodila. V parku jsme se uviděli po letech“

Jsem 30letá matka samoživitelka a jsem šťastná. Mám nádhernou dvouletou dceru. Vím, že nejsem jediná samoživitelka v naší zemi. Ale dovolte mi povídat svůj příběh.

Matka a dítě/Zdroj: abrozzi.com

Manžela jsem potkala, když mi bylo 25 let. To byla láska na první pohled. Vzali jsme se. Spolu jsme byli v práci, koupili si byt a podnikali. Jediné, co nám chybělo, bylo dítě.

Manžel toužil po synovi. Dcera nepřipadala v úvahu. Pořád jsem mu vysvětlovala, že si pohlaví miminka nevybereš. Vždycky se urážel na takovou odpověď. Když mi bylo 28 let, jsem otěhotněla. Manžel zářil štěstím a těšil se na syna. Musela jsem ho zastavovat, říkala mu, že se narodí kdokoliv. Prý když nenarodím syna, tak se rozvedeme. Myslela jsem si, že to byl vtip.

Těhotná žena/Zdroj: abrozzi.com

Narodila jsem holčičku. Nepodíval se na ni, otočil se a byl pryč. Volala jsem mu a moje matka volala, ale nezvedal telefon. Později ho úplně vypnul.

Žena s telefonem/Zdroj: abrozzi.com

Domů jsem se vrátila s dcerkou pomocí příbuzných. Manželovy věci zmizely. Rozhodla jsem se na rozvod. Začala jsem dostávat alimenty.

Holčička/Zdroj: abrozzi.com

Nedávno jsme se šly procházet v parku, potkala jsem ex manžela. Požádal o prominutí, mýlil se. Byl špinavý a snad opilý. Nepotřebujeme ho teď? Proč se vzpamatoval? Jak pravý otec může nechat dítě?

Park/Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: TCHÝNĚ SI STĚŽUJE, ŽE SI NEVÁŽÍM TOHO, CO PRO MĚ DĚLÁ, A PLETE SE NÁM DO RODINNÉHO ŽIVOTA

PŘIPOMÍNÁME: PRINC A PRINCEZNA Z WALESU ZVEŘEJNILI ROZTOMILOU FOTKU SE SVÝMI DĚTMI: TO NENÍ MOŽNÉ, JAK RYCHLE ROSTOU

Share