„Když se příběh objevil na síti, začala živá debata“ : Dívka prosila 20 telefonů od 20 lidí a prodala je na koupi domu

Tento příběh vyprávěl někdo pod pseudonymem „Hrdý Qiaob“ na čínské blogovací platformě Tian Yi Du, píše Thinking Humanity.

Dobrodružná krása uvolnila 20 svých přátel na 20 nových iPhone 7, které pak prodala svému recyklačnímu místu s názvem Hui Shaw Bao za 120 000 RMB (přibližně 17 503 $).

.

Podařilo se jí vydělat zhruba 875 dolarů a peníze použila na první platbu za dům. Dům, který koupila, byl na venkově, a když ukázala svůj nový dům přátelům, byli všichni v šoku.

Zvlášť když řekla, jak peníze dostala.

Když se příběh objevil na síti, začala živá debata. Někteří dívka ospravedlnili tím, že řekli, že pocházela z chudé rodiny, její matka byla hospodyňka a její otec byl migrující pracovník.

A dívka se rozhodla pomáhat svým rodičům, i když tak neobvyklým způsobem.

Jiní odsoudili Čínu, protože se setkala s 20 muži současně. Někdo bědoval: „Nemohu ani najít jednoho chlapa. A současně našla 20 a dokonce je donutila, aby jí koupili iPhone 7!“

.

Protože mnozí neuvěřili příběhu, BBC Trending se obrátil na Hui Shaw Bao a mluvčí společnosti potvrdil, že na začátku října 2018 koupil od klienta 20 iPhonů a každý zaplatil 6 000 čínských juanů (asi 875 USD).

Na Weibo se brzy začalo šířit hashtag „20 mobilních telefonů pro domácnost“, který se používá více než 13 milionůkrát.

.

Share