Zmizela těhotná žena: Policie po ní pátrá už druhý den, všechny žádá o pomoc

25letá žena zmizela v okolí České lípy, kde bydlí se svým mužem a malým dítětem. Policie po ní teď pátrá. Žena je v devátém měsíci těhotenství, potomka by měla porodit v polovině února. Informuje o tom server eXtra.cz.

Žena mongolského původu se jmenuje Tsevelmaa Otgonbayar, žije v České Lípě. Ztratila se v okolí města. Žena brzy porodí dítě.

Policie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Policie všechny požádala o pomoc, pokud někdo ví, kde se 25letá Tsevelmaa nachází, volejte na linku 158. „Můžete tím pomoci zachránit dva životy,“ řekla pro ČTK mluvčí Ivana Baláková.

Mladá maminka odešla z domu 25. ledna v 18 hodin, šla na procházku, domů se však nevrátila. Pravděpodobně s sebou nevzala doklady, peníze ani mobil.

Její manžel druhý den zavolal policii, předtím se ji snažil najít sám. Neví, co se stalo a proč zmizela, tvrdí, že den předtím k žádné hádce mezi nimi nedošlo.

„Od dnešního rána dál prohledáváme s psovody a jejich služebními psy přírodní terén v okolí českolipského sídliště, kde má pohřešovaná žena hlášené bydliště. Pátráme i ze vzduchu, kvůli nepříznivým leteckým podmínkám zatím jen pomocí dronů,“ informovala policie v pátek po poledni na svém Twitteru.

Policie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Policistům se ji zatím najít nepodařilo. Žena měla na sobě zelený dlouhý kabát, černé legíny a černé kozačky. Má hnědé oči a černé, dlouhé vlasy s odbarvenými konečky do odstínu světle hnědé.

PSALI JSME: „MOJE JMÉNO JE DNES ČTVRTÝM NEJVYHLEDÁVANĚJŠÍM NA INTERNETU“: ŘÍKÁ ÚČASTNÍK PROSTŘENO RICHARD SACHER. SLÍBIL, ŽE VŠE VYSVĚTLÍ TENTO PÁTEK

PŘIPOMÍNÁME: MARTINA PREISSOVÁ PROZRADILA, JAK ŽIJE SE TŘEMI MUŽI V JEDNÉ DOMÁCNOSTI: „NAUČILA JSEM SE JIM ROZUMĚT“

Share