„Zpočátku se jsem styděla zveřejňovat své fotografie na sociálních sítích“ : Neobvyklá babička s bicepsem ve 43 centimetrech

Robin Hills není jedna z těch babiček, které celý den pečou chutné koláče a pletou se u okna. Nesedí se svými přáteli na lavičce.

Robbie Hills je profesionální kulturista! Tato žena ve věku 48 let je matkou dvou dospělých dcer a babičkou tří úžasných dětí.

A mezi tak úžasným zaměstnáním se jí podaří překvapit svět svou fyzickou podobou. A nikdo nemůže jí zavolat
jako babičce.

.

Když Robin dokončila školu, okamžitě šla do tělocvičny, to byl rok 1989.

Jen se chtěla udržet v kondici a zpočátku to bylo jen koníček.

Sport však dívku „natáhl“ natolik, že mu věnovala celý svůj život.

.

Nyní se Robin účastní mnoha soutěží a mistrovství, získala řadu vítězství, je držitelkou čestných odměn.

Díky sportu se žena po narození svých dcer rychle vrátila do formy a právě díky této motivaci se neunaví být energickou a aktivní.

.

Obrovskou podporou Robiny je její rodina, všichni její členové podporují matku a babičku v každé soutěži.

.

A v roce 2014 získala certifikát od Mezinárodní federace kulturistiky. Od té chvíle se Robin Hills účastní mezinárodních soutěží v profesionální Lize mistrů.

.

V tuto chvíli žena pracuje v nápravném zařízení. Provádí silový výcvik pro vězně.

.

Robin připouští, že předtím, než se obávala, že ostatní nebudou vnímat její svalovou hmotu, a zpočátku se styděla zveřejňovat své fotografie na sociálních sítích.

.

Ale postupem času tento strach ustoupil a začala mikroblog. Její sledující ji tak milují, všichni obdivují její sílu mysli, její formu, její odhodlání, pro ně je příkladem, který následují.

.

Share