„Zveme vás dovnitř“: Simona Krainová ukázala, jak bude vypadat její byt

Známá modelka Simona Krainová si spolu se svou rodinou koupila v minulosti střešní apartmán v pražských Dejvicích. Její sousedkou byla kdysi Dara Rolins. Modelka pak koupila byt od zpěvačky a potom propojila oba byty. Nyní chce rekonstruovat své bydlení.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Jejím manželem je podnikatel Karel Vágner, s nímž v minulosti byt koupila. První rekonstrukce bytu proběhla před 12 lety. Manželům se narodili dva synové, poté už neplánovali doma nic měnit.

Simona Krainová na svých sociálních sítích napsala, že byt byl krásný, ale když se narodily děti, doslova ho „vymalovaly“. Její dům byl proto podle ní zdevastován.

Simona Krainová / Zdroj: tv.blesk.cz

Nyní je ale její rodina opět připravena na kompletní rekonstrukci. Jejich synové už nejsou malé děti, takže manželé se již rozhodli udělat tento velký krok.

„Chceme Vám dnes ukázat návrh našeho nového bytu,“ napsala na Instagramu Simona Krainová. Zveřejnila fotografie, jak bude jejich byt vypadat.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

„Zveme vás dovnitř proto, že jsme našli úžasnou firmu, kterou vede jedna neuvěřitelná energická žena s obrovským srdcem a dechberoucím stylem. Jmenuje se Zuzana Červenková,“ dodala Krainová.

PSALI JSME: OLGA LOUNOVÁ UVEDLA, ŽE MÉDIA O NÍ NAPSALA NEPRAVDU: CO ZPĚVAČKA VYVRÁTILA

PŘIPOMÍNÁME: GABRIELA JIRÁČKOVÁ PROMLUVILA, JAK DODRŽUJE SVOU KRÁSNOU POSTAVU: JAKÝ MÁ FITNESS PLÁN

Share