Tereza Hlůšková se po návratu z Pákistánu změnila k nepoznání. Překvapila svým novým vzhledem

Tereza Hlůšková strávila v Pákistánu téměř čtyři roky za mřížemi. Návrat domů také nebyl jednoduchý. Nyní už si ale v Česku užívá volného života, pracuje a také vypráví na Instagramu příběhy, které prožila. Nedávno také ukázala svou štíhlou postavu.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

V Pákistánu se Tereza Hlůšková trochu změnila. Pravděpodobně to ovlivnilo místní jídlo a pobyt ve vězení. Po několika týdnech života v Česku se však její vzhled opět změnil.

Na svém Instagramu vyprávěla, co jedla v pákistánském vězení. Jídlo vařili vězni, muži, protože ženy podle ní měly problémy s hygienou a měly například vši.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Vězni jedli placky, luštěniny, brambory a někdy i kuřecí maso a pili čaj. Nyní si ale Tereza doma pochutnává na české kuchyni.

Na Instagramu se před několika dny pochlubila novou fotografií. Tereza měla na sobě krátké letní šaty, je vidět, že na svou postavu dbá. Pracuje jako servírka a tuto práci lze označit za dost aktivní.

Tereza Hlůšková / Zdroj: Expres.cz

„Snila o tom, že bude létat do světa. Vzor buď asi neměla, nebo o tom nevím. Chtěla být slavnou modelkou, ale vzala to ze špatného konce,“ řekla před časem babička Terezy Hlůškové pro ŽivotvČesku.cz.

PSALI JSME: DÁDA PATRASOVÁ PO VÍC NEŽ MĚSÍCI SE ZNOVU UKÁZALA FANOUŠKŮM: ODKUD SE OZVALA

PŘIPOMÍNÁME: „KRÁLOVNA ELIŠKA“: KATEŘINA BROŽOVÁ VE SVÝCH 54 LETECH VYPADÁ BÁJEČNĚ A UKÁZALA, JAK TRÁVÍ LÉTO

Share