Jan Šimša sní o tom, aby vypadal jako panenka Barbie: Proč se rozhodl změnit obličej

Mladý influencer Jan Šimša za svůj život podstoupil několik plastických operaci. Nedávno se rozhodl, že si pomoci chirurgů změní svůj celý obličej.

Jan Šimša/Zdroj: youtube.com

Pro tak náročnou operaci odletěl do Íránu, a Jan portálu Extra prozradil, proč se rozhodl udělat tak náročný zákrok ve východní zemi.

Jan po operaci celého obličeje dlouho toužil, a nakonec se jeho sny staly skutečnosti. O sobě mluví v mužském rodě, ale v dnešní době podobá ženě.

Jan Šimša/Zdroj: instagram.com

Je po operaci spokojený, a chirurgové mu změnili nos, a také udělali kočičí oči. Dokonce postoupil i korekci brady. Výsledek operaci bude viditelný jen za pár měsíců.

Podle Šimšy, chirurgové v Íránu jsou nejlepší, a právě jsou specializované na velké úpravy obličeje. Je jistý, že České chirurgové tak přeměnit obličej prostě neumějí.

Jan Šimša/Zdroj: instagram.com

“Češti chirurgové jsou skvělí na to, aby člověk vypadal dobře, přirozeně a krásně,” řekl Jan, který sní o tom, aby vypadal jako panenka Barbie.

Jan Šimša/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: 30LETÝ SLIB: PŘÁTELÉ SE DOHODLI, ŽE SI ROZDĚLÍ VÝHRU V LOTERII A O DESÍTKY LET POZDĚJI JEDEN Z NICH TAK UČINIL

PŘIPOMÍNÁME: MALÝ TRIK CAMILLY: CO DĚLÁ KRÁLOVNA, ABY VYPADALA ŠTÍHLEJŠÍ

Share