Jiří Paroubek a jeho první manželka Zuzana : nedávno došlo ke změně v jejich vztahů. Co prozradil

Bývalý předseda vlády a bývalý šéf ČSSD Jiří Paroubek byl dvakrát ženatý. Jeho první ženou byla Zuzana Paroubková, manželé se rozvedli v roce 2007. Po rozvodu jí politik pomáhal a docházel k ní i na hodiny cizího jazyka. Nedávno se ale situace trochu změnila. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Jiří Paroubek / Zdroj: youtube.com

Zhruba před sedmi lety se zdravotní stav Zuzany začal zhoršovat. Asi před pěti lety začala využívat hůl při chůzi. V roce 2020 podstoupila operaci kyčle.

Exmanželka politika si v minulosti stěžovala, že má skoliózu páteře a že pro ni je to velký problém. Právě kvůli tomu se její zdravotní stav v posledních letech zhoršoval.

Zuzana Paroubková / Zdroj: Profimedia

Bývalí manželé mají syna Jiřího. Na jeho svatbu v roce 2017 Zuzana Paroubková ještě přišla o holi. Nedávno ale už začala využívat skútr pro seniory.

Paroubková je překladatelka a učitelka francouzštiny. Bývalý manžel ji často navštěvoval, pomáhal jí v domácnosti a ona ho učila francouzsky. Před půl rokem politik řekl, že u exmanželky studoval tři a půl roku.

Jiří Paroubek / Zdroj: youtube.com

V poslední době s ní však politik nekomunikuje tak často jako dříve. „Učím se francouzsky, ale ne s ní. Je dobré také zkusit něco jiného. Teď tolik v kontaktu nejsme,“ řekl pro Život v Česku Jiří Paroubek.

PSALI JSME: „NAKUPUJTE S ÚCTOU K SOUSEDŮM“: POLÁCI NEJSOU SPOKOJENI S TÍM, JAK ČEŠI NAKUPUJÍ POTRAVINY V POLSKÝCH OBCHODECH

PŘIPOMÍNÁME: „NĚKDY TO BYLO AŽ HRUBÉ“: HEREČKA JITKA SMUTNÁ PROZRADILA, CO ZAŽILA KVŮLI SVÉ ORIENTACI

Share