75 letá Helena Vondráčková prozradila, že nemá odpočinku. Jak popsala svůj život

Zpěvačka Helena Vondráčková v poslední době téměř nemá čas na odpočinek, hodně pracuje a stará se o svého domácího mazlíčka. Proto se těší na dovolenou u moře a na vánoční koncert. Řekla to v pořadu Víkendová Snídaně na TV Nova.

Právě probíhá její jubilejní turné, které skončí na konci roku, kdy bude zpívat v pražské Lucerně. Ještě předtím ale hodlá vyrazit na dovolenou, chce strávit několik dní u moře.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

V létě měla samozřejmě možnost si odpočinout, ale tu dovolenou strávila na hausbótu. Během takové dovolené jí spoustu času zabrala péče o hausbót.

Na podzim pracuje i na zahradě a také hodně času věnuje péči o dům. Navíc právě probíhá její turné, zpívá na koncertech a na vystoupení se připravuje. „Odpočinek moc není,“ řekla Helena Vondráčková.

Helena Vondráčková / Zdroj: iDnes.tv

Kromě toho se stará o svého pejska, ovčáka. Pes však ničí některé její věci. „Ale je to teda nadělení,“ dodala se smíchem zpěvačka.

Během rozhovoru promluvila i o své herecké kariéře. Sama sebe považuje spíše za zpěvačku, hudbě se věnovala od dětství.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Přesto za svou kariéru ztvárnila i některé herecké role, například ztvárnila hlavní roli v pohádce Šíleně smutná princezna. „Ta pohádka je nově zrestaurovaná a zmodernizovaná,“ upozornila Helena Vondráčková.

PSALI JSME: SIMONA KRAINOVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ SVÉ DOKONALOSTI: PŘIZNALA, KOLIK PLASTICKÝCH OPERACI MĚLA

PŘIPOMÍNÁME: RIKU FANE HLODÁ SVĚDOMÍ: MLADÁ HEREČKA SE ZNOVU VYJÁDŘILA O POMĚRU S VÉMOLOU

Share