Dcery Jana Kačera si zavzpomínaly na dětství, servítky si nebraly: Jak na to herec reagoval

Herec a režisér Jan Kačer pracoval rok na knize Zadními vrátky. Samozřejmě hodně napsal o své zesnulé manželce, herečce Nině Divíškové. Něco ale napsaly i jeho dcery. Píše o tom portál Aha!

Jeho nejstarší dcera Simona Kačerová si vzpomněla, jak ji otec požádal, aby napsala příspěvek.

Jan Kačer / Zdroj: youtube.com

Neuměla však psát povídky, na pohádky prý neměla dost fantazie, psát paměti nechtěla, protože si údajně nic nepamatovala a myslela si, že i její rozsudek by prý nikoho nezaujal, alespoň si to myslela. Proto nechtěla nic psát.

Pak se rozhodla promluvit o tom, jaké dětství mohou mít potomci herců. „Dětství prožijete v divadelní šatně nebo v zakouřených divadelních klubech,“ napsala Simona Kačerová. Společnost jim tam budou tvořit neznámí, ale kreativní dospělí lidé.

Jan Kačer / Zdroj: youtube.com

Děti z hereckých rodin budou podle ní trávit večery v divadlech nebo jiných kulturních institucích, kde budou sledovat nějaká představení nepřiměřená jejich věku.

Nebo mohou být doma u televize a sledovat nevhodný program. Ale co se týče školy, děti si budou muset dělat všechno samy.

Jan Kačer / Zdroj: youtube.com

„Rodiče většinou nevědí, do jaké školy, natož třídy jejich dítě chodí,“ dodala Simona Kačerová.

Její sestra Klára Cimburová dodala, že se sestrou by rády trávily čas s maminkou, ale mohly být jen ve dvou. Byly šťastné, když se narodila jejich sestra Adéla. Doma ale stejně čekaly na návrat rodičů, nebo na to, že k nim přijdou příbuzní.

Jan Kačer se svými dcerami Simonou a Klárou / Zdroj: Blesk.cz, Aha!

Jan Kačer jejich slova okomentoval a se smíchem řekl, že je to jejich názor.

PSALI JSME: EMÍLIA VÁŠÁRYOVÁ SE PO DELŠÍ DOBĚ OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI: 80LETÁ HEREČKA VYPADALA NÁDHERNĚ

PŘIPOMÍNÁME: „NECHCI SE ROUHAT“: JIŘÍ KRAMPOL PROZRADIL, NA CO MU DŮCHOD STAČÍ

Share