„Náš obývák, co na něj říkáte“: Agáta Hanychová a Jaromír Soukup ukázali své nové království. Jak reagují fanoušci

Jaromír Soukup se nedávno vrátil ze Španělska do Česka. Agáta Hanychová si nyní užívá poslední letní dny se svým přítelem. Kromě toho se partneři budou společně věnovat i práci. Budou mít vlastní reality show jménem Agáta Jaromíra Soukupa. Na Instagramu již bylo zveřejněno několik snímků z nového studia.

Na Instagramu tohoto pořadu bylo napsáno, že vše bude připraveno k natáčení na 5. září. Bylo zveřejněno několik snímků, na kterých je vidět, jak bude studio vypadat.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Ve studiu je obývací pokoj, kuchyň a odpočinkový kout. Kromě toho je tam jedna zajímavá věc, a to boxovací pytel. Oba partneři mají rádi box.

Fanoušci napsali, že se už těší a že se jim líbí, jak vypadá místo, kde se bude natáčení probíhat.

Pořad bude mít název Agáta Jaromíra Soukupa. „Tento název jsem zaslechla, všimla jsem si, že nám tak lidé říkají. A tak jsem si i tento název prosadila,“ řekla pro eXtra.cz Agáta Hanychová.

Agáta s Jaromírem odpočívali několik týdnů ve Španělsku, kde má mediální magnát vilu. Pak odletěli do New Yorku, kde strávili zhruba týden.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Pak se vrátili do Španělska, odkud Hanychová odletěla do Prahy. Soukup se do Česka vrátil teprve nedávno. Modelka se poté pochlubila společným snímkem.

PSALI JSME: JAKO MARILYN MONROE: MONIKA ABSOLONOVÁ SE POCHLUBILA NOVÝM ÚČESEM. JAK TEĎ VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: VYPADÁ STRAŠNĚ MLADĚ: FRANCOUZSKÁ PRVNÍ DÁMA SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI A ZNOVU SKLÍZELA ÚSPĚCH SE SVÝM VZHLEDEM

Share