Brzy se podruhé stane „dědečkem“: Štefan Margita prozradil radostnou zprávu

Operní pěvec Štefan Margita kamarádí se zpěvákem Michalem Kindlem, spolu s ním, jeho manželkou Bárou a jejich dcerou Adelinkou strávil Vánoce. Babička holčičky nedávno obvinila operního pěvce, že jí údajně „ukradl vnučku“. Margita tuto situaci v rozhovoru pro portál Super.cz okomentoval a také prozradil, že jeho přátelé se brzy stanou podruhé rodiči.

Operní pěvec nechápe, proč se babička malé Adelinky pustila do něj. Její vnučku považuje za úžasné dítě, nemůže říct jediné špatné slovo, když ji vidí.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

Podle něj by matka s babičkou měly zlepšit svůj vztah, možná by v takové situaci byl klid. Alespoň by se o to mohli pokusit. On to však ovlivnit nemůže.

Jestli ho ta žena chtěla tímto způsobem urazit, je to její věc, nebude to komentovat. Rozhodně mu ale bylo nepříjemné, že se tak stalo krátce před jeho koncertem v O2 areně.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

Pochopil by, kdyby někomu ubližoval, ale nic takového nedělal. Přesto dodal, že nebude vztah jiné rodiny řešit, není to jeho věc a nebude se do toho plést.

Operní pěvec také prozradil, že se Michal Kindl se svou manželkou Bárou těší na druhého potomka. Tentokrát však už neřekl, zda bude jejich druhé dítě vnímat jako své vnouče.

Štefan Margita s přáteli a Adelinkou / Zdroj: Facebook.com

„Přiznám se, že se k tomu už radši nebudu tolik hlásit, dám si pozor. Ale prozradím, že to bude opět holčička,“ řekl pro Super.cz Štefan Margita.

PSALI JSME: MAMINKA MALÉ ADELINE ODPOVĚDĚLA JEJÍ BABIČCE, KTERÁ OBVINILA MARGITU Z „KRÁDEŽE“ VNUČKY: SITUACI OKOMENTOVAL I OPERNÍ PĚVEC

PŘIPOMÍNÁME: MARTA KUBIŠOVÁ PROMLUVILA PO VÍTĚZSTVÍ PETRA PAVLA: „VÁCLAV HAVEL BY MĚL RADOST“

Share