Hanychová reagovala na konflikt v pořadu prostřeno: Pustila se do účastníka Richarda a hájila svého ex Sámera Issu

Soutěž amatérský kuchařů Prostřeno! patří k nejoblíbenějším a diváci ji mají velmi rádi. Jeden z dílů nyní zaujal i moderátorku Agátu Hanychová, která zřejmě sledovala svého expartnera Sámera Issu. Píše o tom web zeny.iprima.cz.

Hvězdného speciálu se zúčastnil také spisovatel a novinář Richard Sacher, pro kterého ale natáčení nedopadlo zrovna dobře. Dostal se do konfliktu se svým soupeřem Jarem Smejkalem.

Richard Sacher / Zdroj: tv.blesk.cz

Jeho chování a nevhodné komentáře způsobily konflikt i s Monikou Binias a Sámerem Issou. Podpořila ho pouze zpěvačka Marie Pojkarová.

Sacher nechtěl, aby u stolu byla nuda, ale určitě to se „zábavou“ přehnal. Po Smejkalovi například hodil olivy, Moniku Binias nazval blonďatou kreaturou a také se pohádal se Sámerem Issou, který mu dokonce vyhrožoval násilím.

Richard Sacher s Marií Pojkarovou / Zdroj: Super.cz

Pořad sledovala i Agáta Hanychová, protože v něm byla její láska Sámer Issa. Modelka na sociálních sítích zkritizovala chování Richarda Sachera. „Za mě arogantní dement, který neumí stárnout. Je úplně mimo. Je strašný,“ uvedla dcera Veroniky Žilkové s tím, že Sámer byl dobrý a natáčení zvládl.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Richard ovšem reagoval na slova Agáty a řekl, že ji na internetu sestřelil a označil Hanychovou za protekčního spratka, který ho nemůže urazit.

Sámer Issa / Zdroj: youtube.com

Sacher také dodal, že mu během natáčení Sámer řekl, že v době, kdy randil s Agátou, modelka jen řešila, jak se má zviditelnit.

PSALI JSME: FRANTIŠEK RINGO ČECH POSLAL FANOUŠKŮM VZKAZ: ŘEKL, JAK SE CÍTÍ A POPŘEL SPEKULACE

PŘIPOMÍNÁME: „MĚLA JSEM TY NEJODVÁŽNĚJŠÍ ŠATY V ŽIVOTĚ“: VENDULA PIZINGEROVÁ VYRAZILA FANOUŠKŮM DECH

Share