Věra Mikulcová ukázala svou postavu v plavkách: zeptala se fanoušků, kdo se k ní přidá

Věra Mikulcová se nyní připravuje na další závody, které se budou konat v New Yorku. Kulturistka ukázala fanouškům svou postavu v plavkách. Na svém Instagramu promluvila i o dietě.

Kulturistky pózují při závodech v plavkách, takže na to už je Mikulcová zvyklá. Na svých sociálních sítích často ukazuje svou postavu.

Nyní se připravuje na závody, a tak se fanoušků zeptala, kdo se do diety přidá. Zveřejnila i novou fotku, lidé ji chválili.

Někteří ale upozornili, že Věra měla na sobě roztomilé bačkory. „Ty papučky! Budu držet pěsti,“ napsala jedna fanynka. „Ty bačkůrky jsou bomba,“ dodala další sledující.

Promluvila také o dietě, řekla třeba jak dodržovat správnou a přísnou životosprávu. Podle ní je důležité mít několik krabiček, do kterých si můžete dát jídlo na celý den, je to určitě účinný způsob.

Odpověděla i lidem, kteří se jí ptají, jak sníst hodně masa. „Stačí to pomlet a je to,“ doporučila Mikulcová.

Server eXtra.cz píše, že nedávno Věra řekla, že v žádném sportu není žádná hranice, takže „sportovci jsou tlačeni k lepším výkonům“. Mikulcová je držitelkou dvou světových rekordů – nejtěžší a nejmladší kulturistka na světě.

PSALI JSME: „HANKA NADE MNOU ALE TAM NAHOŘE BDĚLA“: ŠTEFAN MARGITA BĚHEM KONCERTU ZŘÍTIL SE Z PÓDIA

PŘIPOMÍNÁME: 41LETÁ PARIS HILTON SE STALA POPRVÉ MAMINKOU: POCHLUBILA SE FOTKOU S VYTOUŽENÝM MIMINKEM

Share