„Hanka nade mnou ale tam nahoře bděla“: Štefan Margita během koncertu zřítil se z pódia

V úterý se konal první koncert Štefana Margity v O2 areně, zpíval tam poprvé. Diváci si tento koncert rozhodně užili. Stala se mu i jedna nepříjemná situace, operní pěvec spadl z pódia. Píše o tom web Blesk.cz.

V tu chvíli měl zpívat píseň Jaká to nádhera, rozhodl se sestoupit z pódia ale šlápl do prázdna. Skončil tak u nohou známé moderátorky Lucie Borhyové. Někteří diváci to možná ani neviděli, protože Štefan Margita rychle vstal a pokračoval dál.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

Pak se ale rozhodl, že tu píseň zazpívá znovu od začátku. „Bože, já spadnu ve svých šestašedesáti letech ze schodů,“ řekl se smíchem Margita.

Poté spočítal schody a řekl, že jich tam je šest, ale viděl jen pět. Příčinou bylo pravděpodobně osvětlení.

Během koncertu dokázal, že patří mezi světové tenory. Některé písně diváci zpívali spolu s ním, samozřejmě mu tleskali. Operní pěvec také řekl, že potlesk patří jeho zesnulé manželce Haně Zagorové.

Po koncertu začala autogramiáda, umělec se také fotil s fanoušky. Domů se vrátil ve dvě hodiny ráno.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

„Nic mě nebolí a nemám ani žádnou modřinu – a že to mohlo dopadnout blbě! Hanka nade mnou ale tam nahoře bděla,“ řekl ve středu pro Blesk.cz Štefan Margita.

Operní pěvec také zazpíval s Hanou Zagorovou duet Adieu. Jeho zesnulá manželka se objevila na projekčním plátně. Po této písni diváci vstali a vzdali hold.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Spolu s ním na pódiu zpívali také Lucie Bílá, Vojtěch Dyk a Michal Kindl.

PSALI JSME: ANETA VIGNEROVÁ TO ROZHODNĚ NEČEKALA: „KOLEČKO A NESVAČILOVÁ SI UŽ BRZY ŘEKNOU ANO,“ ŠÍŘÍ SE V KRUHU PŘÁTEL

PŘIPOMÍNÁME: FELIX SLOVÁČEK BRZY OSLAVÍ 80. NAROZENINY: CO PŘIPRAVIL PRO FANOUŠKY

Share