„Mám pro vás skvělou zprávu“: Andrea Verešová se rozhodla vrátit ke své původní profesi a pochlubila se novým byznysem v Dubaji

Andrea Verešová je už léta topmodelkou, která se často objevuje na obálkách různých časopisů. Však většina její fanoušků ví, že se studovala na právnické fakultě, kterou úspěšně dokončila.

Andrea Verešová/Zdroj: instagram.com

Módou se zabývá více, než 20 let, a v tomto oboru se jí moc daří. Je také velice úspěšnou influencerkou, která spoustu peněz vydělala díky spolupracím na Instagramu.

Nyní se ale rozhodla vrátit ke své původní profesi. Už dlouhodobě se svou rodinou žije v Dubaji, a toto luxusní město se jí hodně líbí.

Andrea Verešová/Zdroj: instagram.com

Proto se rozhodla se svým manželem Danielem Volopichem, který je také právníkem, založit advokátní kancelář v Dubaji. Tím se pochlubila na svých sociálních sítích.

Andrea řekla, že udělala to z důvodu, že už nechce být tak aktivní na svém Instagramu. Podle jejich slov, sociální sítě zabírají příliš hodně času, a dokonce ji už nebáví.

PSALI JSME: „LIDÉ MI ŘEKLI, ŽE JSEM BLÁZEN. MANŽEL NADŠENÝ NEBYL“: HANA MAŠLÍKOVÁ PROZRADILA, KDE NYNÍ BUDE PRACOVAT

PŘIPOMÍNÁME: „KLIDNĚ BYCH SI POŘÍDILA DESET DĚTÍ“: 41LETÁ OLGA LOUNOVÁ PROMLUVILA O PLÁNECH DO BUDOUCNA A ROZŠÍŘENÍ RODINY

Share